Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy szeretnék egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék egy normális kapcsolatot. Miért olyan nehéz ez?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, nem minden áron, meg nem vagyok társfüggő. Előző 3 éves párkapcsolatom után most már 11 hónapot voltam egyedül. Mostanra érzemtem, hogy teljesen lezártam és készen állok egy kapcsolatra. 2 hónapig randizgattam mindenféle srácokkal (egyikkel sem feküdtem le), de a legtöbb csak dugni akart vagy valami nagyon nem stimmelt vele, vagy sajnos csak nem volt meg a szikra.


Most találkoztam egy kedves sráccal, de rengeteget dolgozik. Viszont nem tudom, hogy munkán kívül fáradt vagy nem akar komolyabban. 2 hónapja kavarunk, randizgatunk. De ritkán keres, sokszor csak megnézi mit írtam és nem valaszol. Viszont mikor átmegyek hozzá, akkor bújik, szeretget stb. Nagyon rendes olyankor, de tényleg. Oké, hetente 70-90 órát dolgozik, szóval tényleg keveset ér rá. Csak nekem úgy hiányzik..


2020. szept. 19. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Azért olyan nehéz, mert saját magad teszed nehézzé. Valószínűleg egy csomó sráccal simán jó kapcsolatot tudnál kiépíteni, de neked nem ez kell. Neked az kell, hogy van egy jobb srác, aki néha szán rád egy kis időt és ennyi. És hát peersze, hogy 70-90 órát "dolgozik". Csak épp nem rajtad, hanem máson.


A többi randidról meg... Elgondolkodtató, hogy a női ismerőseim egy részével mindenki csak szexet akarna, a másik részükkel viszont többet is.

2020. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból, mit dolgozik, ami ennyi idejét elveszi?
2020. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a srácot is beleteheted a csak dugni akar kategóriába.
2020. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rezidens. Sok ügyeletet (24óra) kell még vállalnia, plusz 12 órásak a sima műszakjai is... a héten 3x volt sima műszakja, 2x ügyelt...


#1 amúgy nem annyira hű de jó pasi. Viszont nagyon kedves, és szinpatikus, és megmozgat bennem valamit. Inkább hagyjam és legyek olyannal, akit nem kedvelek ennyire, de van ideje rám?


#3 igen? 😭😭

2020. szept. 19. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarra lefordítva: van egy pasi aki emberileg is megfogott, kölcsönös a vonzalom csak éppen sokat dolgozik. Akkor miért is panaszkodsz, neked nem pasiznod kellene tovább, hanem kialakítanotok egy olyan életvitelt, életrendet, rendszerességet a találkozókban ami mindkettőtöknek jó. Ha komolyan akartok valamit egymástól akkor erre úgyis szükség lesz.

Ja és tanács: ne csak dugjatok, hanem csináljatok ágyon kívüli közös programokat is ha komolyan gondoljátok egymással.

2020. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5. Nem randizok másokkal. Az első talink után letöröltem minden társekerő appot stb.

Csak nehéz. Meg picit félek, hogy nem gondolja komolyan...

Azt meg nem tudom, hogy hogy legy3n ágyon kívüli program. Legutóbb mikor taliztunk, akkor kb csak aludtunk, de kb 12 órát (oké, igen, szexeltünk is).

Még sosem voltam ilyen helyzetben, annyira szeretném, hogy működjön.

2020. szept. 19. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

A pasi ennyi munkával ki fogja magát csinálni. Valahogy vedd rá, hogy kevesebb munkát vállaljon.

Ha ez így működne is, 10 év múlva egy lerokkant pasid lesz ennyi munka mellett.

2020. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!