Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehéz manapság normális kapcsolatot kialakítani? Főleg nők válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok egyedül.

Eleinte szakítás után még jót tesz ez az embernek x hónapig,de mostmár nem bánnám,ha lenne valaki,akivel tudna működni.

Végig gondoltam,az elmúlt egy évben ilyen emberkékbe futottam bele:

-régi megszállott ex,aki csak szexet akar

-szimpatikus srác, próbálkozott is, de esélyes,hogy a férfiakra jobban bukik :D

-az ország másik felében él

-semmi közös nincs bennünk


Jól elvagyok egyedül is, nem görcsölök a dolgon.


De valahogy azt vettem észre,ez nem az én évem,legalábbis ebből a szempontból nem.


2017. aug. 19. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Normalis embereket alapbol ritkan latni, szoval ez normalis.
2017. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha nőként nem tudsz könnyen kapcsolatot kialakítani, akkor veled van a baj, már bocs. Nem ismerek a környezetemben egyetlen olyan nőt sem akinek ez problémát jelentenek, pedig iszonyat sok gáz és lelki sérült is van köztük, de még a legdefektesebbeknek is könnyű ha puncival áldotta meg az isten.
2017. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam rå,hogy velem van baj :D

A kapcsolatom vége után valóban velem volt baj. Ott volt valaki,akivel semmi bajom nem volt,de nem voltam túl az exen. Én meg úgy nem megyek bele.

Azóta valahogy nem megy,csak olyan van,mint amit fentebb irtam.


Egyébként nőként valóban könnyű, na de ha komolyabb kapcsolatra vágyik az ember,akkor azért annyira nem.

2017. aug. 19. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:

#1. Mióta a hülyeség lett normává nem tudom elhinni, hogy "normális" emberekkel futsz össze ritkábban :/

31/f

2017. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már nem próbálkozom vele évek óta.Felesleges időpocsékolásnak tartom.Egyedül jobb, nem kell hallgatnom a hisztiket(férfiak is tudnak).
2017. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#4, ugy ertettem hogy majdnem az osszes no annyira defektes lelkileg hogy hasznalhatatlan kapcsolat szempontjabol. Egesz nap a segguket fenykepezik es teszik fel a facebookra aztan depresszioba esnek ha nincs eleg like. Ugyan ez van a nyaralassal meg barmivel, az egyetlen motivaciojuk hogy ki tudjak tenni a facebookra es legyen sok like.
2017. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nehéz. Normális értékrendű nő vagyok, de nehéz normális férfit találni aki engem akarna....
2017. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!