Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúktól kérdezem: volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúktól kérdezem: volt már olyan barátnőtök, aki elsőre nem annyira tetszett, vagy "kicsit rezgett a léc", de beleszerettetek, és utána megtetszett?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 07:26
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
46%
Nem, sosem volt ilyenem. Mind tetszett elsőre. Aztàn egyre kevésbé 😂
2020. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, általában fordítva történik. Az elején a saját kis képzeleteddel tömöd be a lyukakat, aztán ahogy megismered ezeket a részleteket kiderül, hogy néha egyáltalán nem olyanok mint gondoltad.
2020. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, volt, de a fordítottjára is volt példa: miután megismertem a valódi személyiségét, már egyáltalán nem láttam szépnek.
2020. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen, volt ilyen.


Egy igazi modell alakatú lánnyal randiztam (nem volt még komoly, csak találkoztunk pároszor), amikor megismertem egy kis átlagos, az én típusomnál kerekebb lányt...


Eleinte nem is randi célból ismerkedtünk, csak haverként tekintettem rá, de egy idő után rájöttem, hogy valójában rá gondolok, és nem a másik lányra. Mivel még nem voltunk kapcsolatban, így le tudtam zárni a másik lányt és utána 6 évet voltunk együtt.

2020. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem jöttem össze olyannal, aki külsőre nem fogott meg. A probléma inkább az szokott lenni, hogy megismerem őket, mint ember és már hiába tetszik külsőre. :D
2020. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, jelenleg is a párom, és az az érdekes, hogy tényleg megtetszett, érzelmektől függetlenül nagyon szépnek tartom és tartanám akkor is, ha szakítanánk.

De volt olyan is, akinél hónapokkal később sem változott a helyzet, nem tudtam jó szívvel az arcára nézni, egyszerűen nem tetszett.

2020. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetek többségénél ez történt.
2020. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!