Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mikor küldjem el? 1,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor küldjem el? 1,5 éve megismerkedtem egy 34 éves nővel. Persze van férje. Beleszerettem és eltűnt, azután másik platformon megtaláltam. Előadott valami kamu szöveget. Utána olvastam a leveleit egy ideig.

Figyelt kérdés

És persze másokkal találkozott nekem mindig valami kamu szöveget előadva, hogy miért nem jó, mindig lerázva.

Megmondtam neki hogy olvasom és mi ez akkor.Ma is dumálunk néha persze a helyzet változatlan. Ezen kívül az is felcsesz h akkor csalta férjét egyfolytában amikor még nem is voltak házasok meg közben is. Akkor csalja amikor a férje kint síelést oktat Ausztriában, és amikor a saját éttermét vezeti és bent van estig. Bebiztosítottam magam megvannak a meztelen képei és beszélgetései amiket nekem és másoknak küldözgetett.

Plusz felfogadtam egy magánnyomozót aki csinált róla képeket és hangfelvételeket, hogy melyik szeretőjével van és miket beszélget és hol.Elég szép kis pakkom van róla.Ötleteket kérek mikor küldjem el a férjnek?



2018. aug. 13. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Te szerencsétlen... azért mert téged kukázott, mi közöd van az életéhez? Neked attól miért lesz jobb, ha elküldöd a férjének? Mit érsz vele? Kidobják és? Szerinted majd hozzád rohan vigaszért?
2018. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy meg ha férje nem veszi észre, valahol megérdemli, hogy ezt kapja a nőtől.
2018. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Küldd el minél hamarabb. De nem kell itt most lejáratnod meg lebuktatnod. Azzal max magad járatod le.
2018. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Mit vártál? Tudtad, hogy férjes, mégis belementél, nem vert át, hogy egyedülálló. Szanalmas a kis bosszúd
2018. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyetlen egyet nem értek, ebből az egész kérdésedből:


Ha ez a nő ilyen csapodár mint ahogy állítod itt, meg hogy meztelen képeket küldözgetett stb. akkor hogy hogy nem tudtad megdönteni, főleg úgy hogy állítólag ma is csevegtél vele?

Mert ha olyan mint amit te leírtál itt, akkor neked már réges régen megdölt volna.


Szóval kíváncsi vagyok a válaszodra:)

2018. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Mikor küldd el a férjének? Most!
2018. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem a te dolgod felvilágosítani a férjet, plusz elég féreg dolog lenne tőled. Úgysem állna veled szóba ezután sem, de megértem, hogy eddig is miért került.

Az meg hogy a magánlevelezéseiben kutakodsz, bűncselekmény.

2018. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és a zsarolás is az!
2018. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
Képes voltál magánnyozòt felfogadni? Te beteg vagy 😂😂
2018. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha viszonyt kezdtél valakivel, aki házas, mégis mit vártál ? Ahelyett, hogy erre pazarlod az energiáifat, inkább keress egy szingli, normális lányt, aki szeret és csak veled akar lenni..

A másik, mitől lesz neked jobb ha ezt elküldöd a férjének ? Inkább töröld ki a nőt az életedből, fogd fel egy rossz tapasztalatnak, és ennyi..

2018. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!