Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem?

Figyelt kérdés
Hogyan éltétek meg? Lett belőle valami? Bepróbálkoztatok az illetőnél? Meddig tartott? Aranyos sztorikra vagyok kiváncsi:)

2020. szept. 25. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Az idősebb tanáromba voltam szerelmes pár éve kisdiákként.

Mostanában is eszembe szokott jutni. Akkoriban sokszor sírtam emiatt, néha most is el szoktam pityeregni magam, konkrétan fáj az egész :(

Nem, ezt sosem mondtam el neki

2020. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez megnyugtat, minden úgy történik, ahogy lennie kell. Nem vesztettél semmit. Meg fog találni, aki neked való! Nekem is fájnak dolgok.. de úgy sem értené senki, akkor meg felesleges rágódni. Akit szeretek, az még el is lök magától.
2020. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem lett belőle semmi, nem is lesz már. 10 éve ismertük meg egymást, ő akkor már nős volt, kiderült, hogy a feleségének viszonya van valakivel. Pont akkor ismerkedtünk meg, közös a hobbink, egy helyen sportoltunk akkor. 16 évvel idősebb nálam, akkor én még viszonylag fiatal voltam, úgyhogy nem lett semmi, de egymásba szerettünk. Évekig beszéltünk napi szinten, rengeteget találkoztunk, de soha semmi nem történt. Aztán pár év alatt kikoptunk egymás életéből, ő nem hagyta el a feleségét, nekem pasim lett. Néha beszéltünk pár szót. Azóta én is házas vagyok, szeretem a férjem, sosem hagynám el, tökéletes az életünk, de azt a férfit sosem felejtem el. Ha meglátom az utcán, mindig megmozdul bennem valami, de tudom, hogy most már sosem lesz köztünk semmi. Nem vagyok belé szerelmes, de ő az egyetlen "exem", aki nem múlt el nyomtalanul. Gondolom pont a beteljesületlensége miatt, meg mert sosem voltunk egy pár, nem volt lehetőségem csalódni benne.
2020. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok aranyos sztorival szolgálni, bocsi :D Egy ismerősbe lettem nagyon szerelmes. Nős, tehát nem lett belőle semmi. Három év kellett, mire azt mondhatom, hogy túl vagyok rajta. Viszont akárhányszor látom a neten, mindig belém hasít annak a fájdalomnak az emléke, amit éreztem. Találkozni nem mernék vele. Bár, akin nem látom, hogy viszonozza az érzéseimet, annak nem mondom el, hogy többet érzek iránta, ő biztos tudta. Egyszerűen nem lehetett nem észre vennie.
2020. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez lesz aranyos. :D


3/

Volt hasonlóban részem, 14 évvel idősebb a pasi. Bár itt inkább én voltam, aki lebeszélte magát róla, mert nem tudtam volna megbízni benne teljesen, féltem is a változástól, meg sok volt nála az önellentmondás.. Valahogy ez volt a megérzésem, hogy így lesz a jó, mert egy másik oldala miatt rossz érzésem volt, nem tudom megmagyarázni. De nagyon mély nyomot hagyott bennem, mert az a része aki magába ejtett, az rendesen "elkapott" pedig.

Viszont ez beteljesülhetett volna, ha nincs az a rossz megérzés bennem.



Egy másik esetben meg őrült mód belezúgtam már az első pillanattól valakibe, de kapcsolatban volt. - Illetve én is, csak eléggé rossz fele mentünk. Nem történt semmi, nem akartam semmit, de nagyon intenzíven bennem élt minden részlet róla. kb 2 év kellett itt, mire túl tudtam jutni ezen, ma már nem dobban meg a szívem, ha látom. Kitartottam a kapcsolatom mellett - és ezt nem bántam meg.

2020. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gimiben szerelmes voltam a töri tanáromba. De annyira nagyon, hogy egyszer kiköpött a szemetesbe egy mentolos cukorkát, és az óra végén, amikor senki se látta, kivettem a szemetesből, és otthon eltettem egy dobozba, ráírtam, hogy XY nyála. Meg amikor év végén természetesen neki is vittem ajándékot, sőt neki valamivel többet, puszit adott az arcomra, akkor zsepivel letöröltem az arcomról, és azt is eltettem dobozba, hogy XY puszija...(direkt nem írom ki a nevét). Aztán egyszercsak ő kezdett valahogy már nem annyira kedves lenni velem, nemtudom mi történt, de aztán én is a gimi végére kiszerettem belőle. Olyan hideg és közömbös volt...nemtudom, ő tudta-e, hogy én szerelmes vagyok, de már nem is érdekes...most már ott tartok, hogy magasról sz*rok rá.
2020. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokszor voltam reménytelenül szerelmes. Kezdődött az általánosban a tesi tanárral. Aztán gimiben a töri tanár. Majd később volt egy buszsofőr, akitől csak jegyet mertem kérni minden nap, mást nem mertem mondani neki.


Később iszonyatosan szerelmes lettem egy férfibe, akivel csak úgy lefeküdtem egyszer buli után. De nem mondtam el neki, mert úgyse viszonozta volna.


Két éve halálosan beleszerettem egy zs kategóriás színészbe, aki már meg is öregedett. Le van töltve telómra róla több száz kép. A mai napig érzek iránta. Pasim tudja ezt és meg is mondta, hogy nem vagyok normális. De azért szeretjük egymást. Hát én ilyen érdekesen működök érzelmileg. Mindig elérhetetlen személyekbe vagyok szerelmes.

2020. okt. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

A gyerekek gyakran összetévesztik a példakép iránti rajongást a szerelemmel, ami korral járó, mint a múló pattanás.

Baj akkor van, ha a tanár nem tudja kezelni, komolyan veszi és

reagál is rá, sőt, akcióba lép: pl. megcsókol. Félreértések elkerülése végett, már egy kiskorú diáknak adott csók is komoly abuzálás.

2020. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig plátói volt az egyetemi tanárommal. Sokkal idősebb, nős, kereste a társaságomat egy idő után, de semmi több. Nem volt kezdeményező egyáltalán pl. érintések meg hasonlók szintjén. Kb. 2-3 évig voltam belezúgva, úgy vártam minden héten vele az órákat, mint a messiást, vagy csak azt, hogy összefussunk. Aztán végülis a 2-3 vágyódás után beteljesült a dolog, ami szerintem nagy élmény volt mindkettőnk számára. Ekkor már nem tanított.
2020. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, és meddig tartott?
2020. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!