Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok!Mi alapján mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Mi alapján mondjátok azt egy srácra hogy ő egy fullos 10/10-es pasi?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha megismerem jobban, és külsőre-belsőre bejön nekem. Nagyon ritka, hogy valakivel elsőre megvan az összhang beszélgetés során, működik a kémia, és hasonló a latásmódunk is, és ami a legfontosabb: kölcsönösen ezt érezzük.

Rengeteg helyes férfi van, rengeteg aranyos és jó fej, de olyan, akiben mindez együtt, az ezerből egy.

2020. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a 10/10,másképp senkinek nem tetszene igazán senki/ mindenkinek tetszene mindenki.

Kell az a "plusz", ami mindenkinek más és megmagyarázhatatlan.

Írhatnám, hogy tetsszen külsőre, legyen magas, férfias, kedves, gondoskodó, legyenek közös hobbik. Nem rég találkoztam egy ilyen férfival, mégsem fogott meg.

Az exem, azaz azóta újra alakulófélben lévő párom a 10/10, pedig az évek során sokat változott, jelenleg elég negatív hullámban van, ezért nem tudom, mi lesz velünk..

De nekem az ő teste és az ő lelke kell, meg nem tudnám mondani, ilyen állapotában miért, de még mindig így van, 8 év után is.

2020. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem pontozgatok senkit, mert az dehumanizáló.
2020. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

3.-nak.


Akkor minek vagy itt? Dehumanizáló...ez valami CEU-s duma?

2020. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Átjön?

2020. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: jézusom, Hugh Jackman-t nagyszerű színésznek tartom, lehet, hogy én vagyok túl komoly, de annyira méltatlan hozzá ez a majomkodás.
2020. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a 10/10es, amelyik hapsia legjobb az adott példány számára elérhető hapsik közül és a példánynak sikerült kapcsolatra lépnie vele. Holnapután már más lesz a 10/10es, s sose feledd, mindenkinél van 10esebb...
2020. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!