Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleménytek jól teszem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménytek jól teszem?

Figyelt kérdés

A történetem ott kezdődik, hogy új munkatárs(más nemzetiségű) jött a céghez, aki jelét adta, hogy megtetszettem neki és nekem sem volt közömbös! Sok átbeszélgetett esténk volt együtt! A korábbi csalódások miatt én kicsit távolságtartó voltam, de hosszabb húza-vona után beadtam a derekam, mert szerelmesek lettünk. Elkezdtünk egy kapcsolatot (1 hónapja) minden rendben volt!

DE jött ez a kva korona! Mindenki haza a saját országába, kb van egy hetünk együtt, az ő pozíciója nem biztos próbálunk munkát keresni neki, amikor újra indul a cég, 2 hónap múlva (ha lejár a korona)nem biztos,h újra egymás közelében tudunk dolgozni!

Stressz minden miatt!!!!

Erre ő az utolsó közös délutánunkat a barátjával töltötte (??!!) úgy hogy kb egész nap együtt voltak! Azt mondta elmennek szaunázni egy órára erre 3 óra múlva visszajön, 1 óra beszélgetés után kiderül, h elmentek étterembe (??!)

2 hónapot távkapcsolatban kellene élnünk ,nem biztos, h decemberben újra egymáshoz közel tudunk-e lenni!

Szakítottam!

Erre nem lehet felépíteni, egy igen nehéz (táv)kapcsolatot! Szeretem a szívem szakad meg...

28 éves nő


2020. szept. 28. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Jól teszem, védem magam
Nem teszem jól, szerelem fontos
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Éttermi vacsorát, meg 2 hónapot lazán ki lehet bírni. Van aki évekig is megteszi, az 1 hónap úgy látszik kevés nektek, hogy valódi kötődés alakuljon ki, ne bánd, hamar túl is leszel rajta.
2020. szept. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, h szerelmes belém és én is belé, van kötődés, ezért próbáltunk meg mindent! De ez egy rohadt nagy csalódás ... még lángol a szerelem és belehal a koronavírus okozta stresszbe .. nagyon fáj!
2020. szept. 29. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátok is fontosak! Nagyon!

Mutatta jelét annak h szerelmes beléd? Volt köztetek sex? Kaptál tőle kissebb nagyobb ajándékokat, meglepiket? Vagy csak szavakat, amiket kitehetsz az ablakba?

Előre tudtátok h rövid ideig marad a cégnél?

2020. szept. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!