Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleménytek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménytek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Szeretője vagyok egy 2 gyerekes nőnek. A nőnek van egy nagyon nagy dumás 2 utcával arrébb lakó nős 1 gyerekes"szomszédja" aki régebben ágyba akarta volna vinni a csajt,de nem lett belőle tán semmi,de a kapcsolatot ugyanúgy tartják mái napig is,sőt a csaj már azóta nagy barátnője lett a nagy dumás csávó feleségének. A nő nem régen bővitette a házat,amit a "szomszéd" el is vállalt,hogy majd ő megcsinál mindent...... Szépen fel is vette a hitelt és meg is vett minden anyagot a csaj. De mikor hozzá kellet volna kezdeni a dolgokhoz a szomszéd szépen felszívodott és nem kereste őket (végül más csinálta meg a munkálatokat..a csaj akkor nagyon megharagudott erre a félistenre,és akkor nem is keresték egymást De mivel a csaj férje semmivel nem foglalkozik így mindent ő intézz (villanyszerelő,klímás,akár a kocsi műszakiztatását tehát mindent. Azóta újra keresik egymást rendszeresen és tanácsokat kér tőle is meg tőlem is. De amit én mondok azt álltalában hülyeségnek gondolja,és csak kételkedik a rálátásomba. De amit a dumagép mond az már szinte parancs.. én már próbáltam vele beszélni erről de ha felhozom akkor természetesen én vagyok a bunkó,és megharagszik rám,de a szomszédnak meg nem meri megmondani hogy mekkora bunkó... a csávó a saját pár éves gyerekével nem bír,de a csajt meg úgy birja irányítani hogy már szinte nekem kellemetlen,és nevetséges. A csaj meg még inkább hordja a szomszéd gyerekét iskolába mert a csaj gyereke is abba a suliba jár. Nem arra akarok én kilyukadni hogy viszonyuk lenne egymással,meg már nem is érdekel,de nem hiszem,hogy ez így normális dolog... ha velem beszél nem birok befejezni egy normális mondatot,mert elkezd inkabb más témát csak hogy felvegye ő is ezt a nagy dumás stílust,de Őt végighallgatja meg nem győzi csodálni hogy milyen okos tanácsokat ad és milyen jó szakembereket ajánl.mintha a szomszed lenne a fény a sötétségbe,és mintha függene tőle. Miért kell valakinek ennyire behódolni??Mi a véleményetek erről az egészről?
2020. jan. 13. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Ti tök jól elvagytok egymással, egy szinten mozogtok. Éljetek így továbbra is boldogan.


A kérdés rövidített kiadása: Van egy nő, aki nem a kérdezőre hallgat, hanem egy jobb pasira. A szöveg többi része teljesen felesleges, mert házfelújítástól meg hasonlókról szól.

2020. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es ezen besirtam:-)))))))))))))))
2020. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Téged nem vesz komolyan, az meg imponáló neki, hogy más is szeretné megugorni. Egy percig sem kell komolyan kezelni ezt a nőt.
2020. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zol56 ***** válasza:

3as válaszoló igazad van.

De szerintem már megugrotta.

2020. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!