Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi a véleménytek erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleménytek erről a kapcsolatról? Lenne értelme folytatni?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 11éve vagyunk együtt. Az elején volt egy kis szerelem a részemről,de nem ő volt az igazi. Ő nagyon szeretett engem. Az elején a szex is jó volt vele,de ahogy teltek az évek egyre jobban nem kívántam,az utóbbi pár évben már csak kín volt vele a szex,de már megcsókolni,hozzá érni sem esett jól,nem is törődtem vele. Sokszor elzarkoztam a szextől is és ez neki nagyon rosszul esett es azt mondta megaláztam.Egyébként összeházasodtunk és van egy kisfiunk is. Sokat is veszekedtünk,pénzügyi dolgok,aprosagok stb. Külön élünk már hónapok óta és a válást is beadtuk amit ő kezdeményezett és válni akar,én mondjuk nem akartam. Azt gondoltam maradjon egyben a család.A probléma az,hogy most,hogy nincs velem hiányzik,természetesen a kisfiam is akit egy héten 2x 3x elhozok magamhoz. Szerintetek lenne értelme együtt maradni olyan nővel akit nem szerelemből vett el az ember és nem kívánja 100%-ban? Errol mondjuk ő is tehet,meghízott stb...

2019. jún. 19. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Szanalmas vagy!


Majd talal valaki mast, aki majd szereti! Szerinted melyik no turne evekig, hogy a ferje hozza sem er? Kinek kell ez? Ami nem megy, azt nem kell eroltetni. Teged valoszinuleg az zavar, hogy hiaba toltad el magadtol, vegul o az aki dobott - jogosan.

2019. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Már ott hatalmasat hibáztál, hogy feleségül vetted. Nem mindig az a legjobb megoldás, ha együtt marad a család, mert a szar folyamatosan gyűlik attól még, a gyereknek pedig nem az a jó, ha folyton csak a veszekedést látja és hallgatja. A feleséged egyértelműen döntött azzal, hogy beadta a válópert. Ha így állsz hozzá, minek akarnád magadhoz láncolni és magadat hozzá? Tán nem sérti az önérzetedet, hogy ő adta be a válást? Ez szerintem nem rajtad múlik.


Azt mondod, ő is tehet arról, hogy nem kívánod, mert meghízott..te talán ugyanúgy nézel ki, mint 11 évvel ezelőtt? Gondolom gyereket se te szültél. A leírtakból azt gondolom, hogy te vagy a hibás, nem a feleséged. Én sem törném magam egy olyan férfi miatt, aki amúgyse vonzódik hozzám.

2019. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek pazarolja az idejét veled, ha talál jobbat nálad?
2019. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
LoL, naná
2019. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy minek ment hozzád.

Ja, a válasz: Nem lenne értelme folytatni.

Nem vagy szerelmes belé, nem kívánod, még csak nem is tetszik. Mindig veszekedtek. Akkor minek? Főz és takarít? Kimossa a gatyáidat? Neked lehet, hogy kényelmes lenne az életed, de neki ez nem jó. Ő nem az anyád! Nem véletlenül akar elválni. Ne gondold, hogy a gyereknek az jó, ha ezt látja. Akkor inkább éljetek külön, de békességben. Mindenkinek legyen esélye megtalalálni a magához illő párt, hogy boldog lehessen. Hidd el, a kiegyensúlyozott szülő többet ér.

2019. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd egy barátnővel, akibe szerelmes vagy, őt meg hagyd élni!
2019. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

tilos így házadni!


elvetted, már másnak nem kelettél.

ő egyébként tud róla, h. soha nem is voltál szerelmes belé?



párhuzamos valóságba éltetek.


de volt, aki főzött, mosott rád, szült, és egy ideig fix tömnivaló is volt.


most sem ő hiányzik, csak a válás miatt el vagy anyátlanodva.


neked kell háztartást vezetni, nincs ficx lyuk, és nála van a fiad.


ne áltasd magad, te ezt a nőt szrba sem vetted.


hogy elhízott, annak oka lehetett az is, h. eleve boldogtalan volt veled, és a zabálásba menekült.

2019. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jav. tilos így házaSOdni
2019. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség volt elvenni így ,meg szaporodni úgy, hogy sose szeretted valójában. Újabb csonka csalàdban felnövő gyerek. Pocsék példàt mutatsz szerencsétlennek..gratula.

Nem, nincs semmi értelme. Milliószor jobb, értelmesebb pasit fog talàlni az exed.

2019. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírsz hozzáérni se, sose voltál oda érte, ennek semmi jövője sincs, csak elrontjátok egymás életét.
2019. jún. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!