Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék barátnőt, de amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék barátnőt, de amikor jobban elgondolkodom ezen akkor azt érzem nem vagyok elég érett rá. Normális ez, főleg úgy hogy 23 éves vagyok már?

Figyelt kérdés

Túl bonyolultanak tűnnek a lányok, meg általában azt érzem hogy én nem lennék elég jó egy lánynak.Tudom hogy ebben a korban már mindnekinek volt kapcsolata. Én is szeretnék, de néha korainak érzem.

Pedig 100x jobban tudnék szeretni egy lányt mint sok srác.

Komoly kapcsolatot szeretnék, és ha megtalálom azt a lányt akkor idővel össze kell költözni, aminek örülnék persze de még nagyon távolinak érzem. Meg azt sem tudom milyen ajándékoknak örül egy lány.


Nem értem azokat akik már 20 évesen gyereket vállalnak, nem érzik korainak nagyon, én 23 évesen is annak érezném.


2020. szept. 30. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nem vagy érett rá.
2020. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Túl bonyolultanak tűnnek a lányok"


Melyikek?


"azt érzem hogy én nem lennék elég jó egy lánynak."


Melyiknek?

2020. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"akkor idővel össze kell költözni"

Nem kell. Házasok is élnek külön.

Ahány kapcsolat, annyiféle.

2020. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"azt sem tudom milyen ajándékoknak örül egy lány"


Akkor tégy fel itt egy kérdést róla, ha tudni akarod.

De nem az van, hogy nem akarod tudni?

2020. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt gondolod, akkor elég érett vagy, csak tapasztalatoan, amit....., szóval hajrá.
2020. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanígy vagyok mint amiket leírtál :D Néha elgondolkodok rajta hogy hú de jó lenne.. Aztán belegondolok hogy elmúlik évek múlva a szerelem, onnantól meg gatya az egész. Nekem mondjuk túlzottan nem hiányzik, inkább a hobbimra koncentrálok, meg a munkámra.

22F

2020. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!