Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ahogy mindenki én is hajtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy mindenki én is hajtok a szerelemre , de sose jön össze kiskoromban általánosban azért, mert rettegek az emberektől a szüleim miatt ,a gimiben azért , mert szivatnak a fősulin volt egy lány akivel majdnem összejöttem , de?

Figyelt kérdés

De elbaltáztam , mert bizalmatlan voltam. Azóta egy plátói szerelmet hajkurásztam, szerencsére már vége , de miért nem jött még eddig össze semmi? Túlzottan a tökéletest várom? Rettegek az elhagyástól amúgy. Mit kell tennem , hogy előrébb kerüljek az életben? Úgy érzem mindig mások mögé raktam magam ezek szerint az ön értékelésem minuszban van. Járok amúgy pszichológushoz.

De hogy tudnék végre annélkül kapcsolatba kerülni , hogy megalkudnék?

Komolyan mintha egy börtönben lennék. És csak sejteni lehet , hogy mikor szabdulok.


Az a kérdésem , hogy mit rontottam el, hogy kiskorom óta börtönben érzem magam illetve , hogyan szabadulhatnék?


2020. okt. 1. 13:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ebédelj inkább egy jóízűt, az ilyen merengéseknek semmi haszna sajnos.
2020. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D
2020. okt. 1. 13:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Megfontolom
2020. okt. 1. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem minden a szüleidre vezethető vissza... féltél az emberektől miattuk, és tudatalatt valószínűleg még mindig félsz. A kamaszok észreveszik az ilyet, és ha rossz közegbe kerülsz, ezt kíméletlenül fel is használják ellened. Egyetemistaként meg te magad mondtad, hogy összejött egy lány, de bizalmatlan voltál. Ez ugyanaz a félelem, csak más formában nyilvánul meg. És valószínűleg tudattalanul, de taszítod el magadtól azokat az embereket, akiket szeretni tudnál, így inkább megalkuszol.

Nem tudsz mást csinálni, mint amit eddig: jársz pszichológushoz és tudatosan dolgozol magadon.

2020. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm igazából azt bántam sokáig hogy elszalad az idő de most itt állok és még élek 27 évesen valójában tudom hogy apám fenyegetése és folyamatos ordítozása és kritizálása vette el az önbizalmam az más kérdés, hogy anyám ezt hagyta , de most már úgy érzem fölöslegesen hibáztatom őket , mert az is csak oiveszi a kontrollt a kezemből ,mintha egy áldozat lennék.

Viszont ha rájövök miért érzem magam fogolyként akkor talán eltudok kezdeni dolgozni vele:/

2020. okt. 1. 13:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Elveszi* oiveszi helyett
2020. okt. 1. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg leírni, hogy miben érzed magad fogolynak, hogyan nyilvánul ez meg az életedben.
2020. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok:

De tényleg :) és szívesen! Legyen jobb napod! :)

2020. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úgy érzem , hogy szeretnék kitörni mentálisan felszabadulni , de mindig ott van az apám nincs egy szabad gondolatom nem tudom miért. Lehet hülyének tűnök , hogy ezt írtad , de így érzem .

Talán amiatt lehet , mert elutasítottam apám már gyerekkoromban az agressziója miatt de én nem szeretnék agresszív lenni. Szeretnék kialakítani egy egészséges személyiséget csak jelenleg még nem léptem annyira túl a negatívitáson

2020. okt. 1. 13:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Neked is;)
2020. okt. 1. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!