Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beszélgessünk a kapcsolatotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgessünk a kapcsolatotokról 😊 Nektek hogy indult? Mióta tart? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Én 16 voltam, (N) ő 20 (F).Nagyon izgultam az első találkozásunknál, de még utána is.


Aztan amikor eljött az idő, haza vitt . Nem mertem leülni az ágyra, nem mertem előtte enni, nem mertem pisilni menni vagyis semmit nem mertem akkor még😀



Ma már lassan 3 éve együtt vagyunk ,(2éve és 8 hónapja) és minden megváltozott.


Azóta együtt élünk. Kimerem kiabálni, babám elmegyek WC-re kell kakilnom..😁


Vagy épp ott van mellettem mikor eleresztem magam ..😂


Ma már nincsenek titkaink, nem az van hogy “beleuntunk a kapcsolatunkba és már kitérdekel”, hanem megnyílunk egymás előtt. 🙂 és kimutatjuk, milyenek is vagyunk valójában. Nem megszokás, csupán bizalom.



Most ti jöttök!😀☝️



2020. okt. 2. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Lassan 4 éve nincs
2020. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
28 éves vagyok, még soha nem volt barátnőm. Mindig leráznak a lányok.
2020. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uh.. Sajnálom.. egyszer eljön az igazi !;)
2020. okt. 2. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Én is ezzel próbálom nyugtatni magam, de csak nem akar összejönni. Néha van 1-1 lány, aki hajlandó velem randizni, de randi után közli, hogy nem engem keres. Kezdem feladni.
2020. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sosem késő ,hidd el. Ők nem téged keresnek. Viszont van olyan, aki igen. Csak még nem találkoztál vele.
2020. okt. 2. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehézkesen indult, ugyanis külföldön dolgozott és 4 hetente járt haza 1 hétre, ill. később miattam alig 1 napra (péntek este vagy szombat délután indult, szombat reggel/ ejszaka megérkezett, vasárnap reggel indult is vissza) hazajött hétvégente a 4 hetes munka alatt. Mi pont akkor találkoztunk, amikor 2 hetet volt itthon és 3-4 alkalommal láttuk egymást. Tudtam, hogy nem okos dolog, pláne úgy, hogy én nagy távkapcsolat ellenes vagyok, de egyszerűen megfogott benne valami és nem akartam elengedni őt. Aztán összejöttünk, fél év távkapcsolat, majd összeköltözés, aminek már bő 1 éve.


Azért nálunk egymás előtt szellentés és társai nincsennek, nem is szeretném ha lenne (ha kicsúszik az még jól van, de direkt azért nem). A wc egy olyan dolog, hogy zavarban van a bent lévő ha a másik a közelben van, de poénkodni szoktunk vele. Volt nem egyszer, hogy kihallatszódtak hangok (*pukiparádé*), ő a wc-n elkezdett nevetni, én meg amiatt nevetésben törtem ki, hogy ilyen bolond. Ha néha kijön nála egy büfi, akkor meg megszólal, hogy "hapci". :D


Nekem nem ez az első együttélésem, neki igen. Mindketten 27 évesek vagyunk.

2020. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D ez jo volt pukiparade:D a lényeg, hogy végül minden jol sikerült !
2020. okt. 3. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

aranyos volt a ti kis történetetek (:

a mi kapcsolatunk majdnem napra pontosan 9 hónapja kezdődött, bár sajnos nem volt annyira felhőtlen, mert volt kettő szakításunk, de szerencsére már minden a legnagyobb rendben van és jobban szeretjük egymást, mint valaha. az első randi nekünk nagyon kínos volt, mert mindketten nagyon zavarban voltunk, én kukán ültem és csak hallgattam, ő meg próbált beszélni, mesélni, de hülyeségeket beszélt, összeakadt a nyelve.

2020. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salilala ***** válasza:
Hát az én kapcsoltaom még nem kapcsolat. A fiúval egy zongoratanárhoz járunk, és sokat röhögünk egyszerre. Remélem lesz valami belőle, mert a baráti köre teljesen más, mint az enyém !;`
2020. okt. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!