Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek nő egy férfi mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek nő egy férfi mellett?

Figyelt kérdés

Hogy kell nőnek maradni egy kapcsolatban, úgy, hogy nem lesz abból már megalázkodás vagy a nő nem rendelődik alá teljesen a párjának.

A nő nem lesz ezáltal gyenge és kihasználható...

Ki hordja a nadrágot a kapcsolatban? Fontos ez egyáltalán?

A férfi a fej a nő a nyak.. jojó de hogyan ?

Elengeded magad és egyszerűen rá bízod, hogy ez most neki kell megoldani?! Annak nem nagy koppanás a vége általában?

Tippek, történetek minden érdekel :)



2020. okt. 7. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Nem a gyengeség jele ha a férfi irányít
Gyenge vagy és kihasználnak
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

azért ez ennél jelentősen komplikáltabb téma mint h itt egy kommentben meglehessen válaszolni.

milyen vagy eleve? szereted ha irányitva vagy?

2020. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudnátok mindketten megmaradni személyeknek ehelyett a hülye "ki irányít" férfi-nő nonszensz helyett?

Nem változtam meg soha radikálisan a kapcsolataimban. Meg is őrültem volna ha folyton ilyeneken járt volna az agyam, hogy hogy legyek a nyaka, oldalbordája vagy mit tudom én milyen testrészek valaki másnak.


Első sorban emberek vagyunk saját elképzelésekkel, vágyakkal, és hiányosságokkal, és sztem a legjobb hozzáállás ehhez tartani magunkat.


Az meg, hogy hogy legyél nő... Nincs egy valamire való definíció sem arról, hogy mi pontosan társadalmi/kapcsolati kontextusban "a nő" így mindenki mástól érzi magát annak. Próbáld megtalálni magadtól.

2020. okt. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Először is tudatosítani lenne célszerű, hogy honnan származik ez a fajta hiedelemrendszered.


Milyen kapcsolati mintát láttál otthon?


Tudd, hogy aki magát becsüli, azt megbecsülik, aki pedig nem, az ehhez választ partnert.

2020. okt. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Van kapcsolatod, vagy ez csak egy elméleti kérdés? Mert nekem úgy tűnik, hogy nincs.

Nem lehet ilyen szerepeket leosztani, és ha benne vagy egy kapcsolatban, ezt tudod jól.

2020. okt. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy hülyeség, a párok 80%-a együtt dönt, a maradék 20%-ban meg a nő. Nekem legalábbis az ismerősi körömben mindig ez van a telefonálások, feleséggel való beszélgetések folyamán.
2020. okt. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más, minden kapcsolat más.

Erre nincs recept. Ami a szomszédban elfogadott, az nálunk idegen. Fordítva is igaz.

2020. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk nem kellene bevenni a feminista propagandát, hogy ha nőként viselkedsz, akkor el vagy nyomva. Legyél nő és ne foglalkozz a habzó szájú feministákkal!
2020. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy kapcsolat nem alá-fölé rendelődés, hanem két egyenlő ember szövetsége. Senki nem irányít.
2020. okt. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8as megmondta a tutit, Osztom a véleményét.
2020. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem abszolút nem hat meg a mindenkori nézet , hogy kinek kell irányítani , megismerjük egymást és ahogy a legharmónikusabb. De ne érezd rosszul magad ha más irányít.
2020. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!