Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itthon sírok az ágyban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon sírok az ágyban a gyerek mellett, amíg az annya bulizik a barátnoivel. Hogy legyek jobb kedvu?

Figyelt kérdés
Szarrá ment a kapcsolatunk, a párom utóljára 3 éve hagyta magát megdugni, mert elvittem a családot a Kanári szigetekre, most idecsalt minket, hogy koltozzunk a szuleihez, aztán 3 hónap múlva meg azt mondta, hogy tiplizzek le. Úgy érzi, hogy kiábrándult belolem, pedig nem iszok, nem cigizek, nem csajozok, o meg most felhatalmazta magát mindenre. Szerinte nem vagyok jó apa sem, pedig o jó apát maximum TVben látott.Itt lakom egy idegen helyem, ahol szar lenni, pedig ot lenne a saját kecóm is. Hogy mehet át egy no ekkora gorénybe?

2014. szept. 20. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hidegfront van, hogy ilyen sok a kamukérdés ma este??
2014. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj ne azzal foglalkozni, hogy miért lett ekkora görény, mert megnyugtató, értelmes választ erre már nem fogsz kapni sem itt, sem tőle.


Mindenképpen költözz el, add be a válókeresetet, és próbálj meg minél több láthatást kicsikarni, mert úgy látom, a békés megegyezés nem fog menni.


Ne maradj egy ilyen házasságban! Magadtól rabolod az időt, hogy találj egy normális nőt magad mellé. Légy erős, és lépj ki ebből!

2014. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Olvasgass könyveket. Jót fog tenni.

(anyja, utoljára, ott..stb)

Egyébként meg kamu.

Sírj és olvass!

2014. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elképzelni, hogy ne találkozzak minden nap a 3 éves fiammal, Hogy ne én vigyem oviba, vagy ne én mondjaqm neki az estimesét. A válással ez mind ugrik.
2014. szept. 20. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
3 éve jó sok minden történt: engedte magát meghágni, voltatok a Kanári-szigeteken és még abban az évben a gyerek is megszületett... Zsufi kis év lehetett.
2014. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
nagyon unalmas lehet ez a szombat este, hogy az emberek ráérnek ekkora kamu kérdéseket kitalálni :D
2014. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na jó, figyelj! Ha ez szerinted Sci-fi, akkor ne szólj hozzá, mert itt most csak én tudom hitelesen állítani, hogy mekkora parasztság a szkepticizmusod. Igen, novemberben lesz 3 éve, hogy ott nyaraltunk. A szulás után gyakorlatilag már leszart engem. Csak a gyerek volt a lényeg. Próbáltam adni egy új lokést a kapcsolatunknak, ezért koltottem el egy kocsi árát arra a kib..ott nyaralásra. És igen most itt járunk. Itt lakunk a szuleinél, ahol senkinle se szarja, hogy milyen volt a napom, moshatok magamra, rendelhetem a kaját magamnak, mert legtobbszor meg se kérdezik, hogy ennék e valamit és mindenki úgy néz rám, hogy miért vagyok még itt. De a fiamat nem adom!
2014. szept. 20. 22:06
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Mit sírsz? Ekkora görény a nőd, te meg bőgsz utána, mint egy kislány!

Menj a Kanári szigetekre!

2014. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
költözz vissza a saját lakásodba, hiába szeretnél a fiad mellett maradni, ha igaz a sztorid, ki fognak túrni onnan így is, úgy is... a váláskor a fiadat te uakkora eséllyel nevelheted, mint a feleséged. egy jó tanács: megértem a fájdalmad, de az alpári stílus, amiben megnyilvánulsz, nehezíti az együttérzés kialakulását úgy általában az emberekben és itt is
2014. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszi a csupa szív tanácsot, de nem a no után sírok. Csak valahogy nem dob fel ez a helyzet. Tudod szeretnék egy normális életet élni és ami mégfontossab, egy rendes gyerekkort biztosítani a gyerekemnek. O is érzi, hogy valami nincs rendben. A kis mondókáiban, meg játék kozben rendszeresen ossze hoz hármonkat. Szerinted ez vicces, vagy kamu??? Hát kúrvára nem az!
2014. szept. 20. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!