Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki állítása szerint nagyon szereti a párját, és együtt akar vele maradni örökké, de nem akar házasságot?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Házasság nélkül is lehet komoly egy kapcsolat (nő vagyok)
Házasság nélkül is lehet komoly egy kapcsolat (férfi vagyok)
Aki nem akar házasodni, az nem gondolja komolyan a kapcsolatot (nő vagyok)
Aki nem akar házasodni, az nem gondolja komolyan a kapcsolatot (férfi vagyok)
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Az érzelmek és a házasság az szerintem is különböző dolog. A házasság csak papírozás és jogi dolog. Komoly kapcsolatot is lehet házasság nélkül.

Van rokonom, aki 25évig házasság nélkül éltek és 3 gyerekük is volt. Majd 50évesen házasodtak össze.

2020. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
.. 3 gyerekük is van*. ...
2020. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
azt hogy félti a házát, pénzét, nem akarja a nevét adni nehogy hazsnáld ha esetleg elválnak útjaitok. Minden arra megy ki, hogy könnyebb legyen megszabadulni a másiktól. Ha azt mondja nem számít a papír, akkor meg nem mindegy hogy ha van? Ugyanúgy azt kellene mondani hogy elfér a szekrényben, nem változtat semmin, hát legyen. De nyilván nem gondolja komolyan a fenti okok miatt. De ha ragaszkodik hozzá, akkor mondd meg neki, ha gyereket születik, külön ki kell töltenie az apasági nyilatkozatot, ha azt akarja hogy a gyerek a nevét viselje és jogilag hozzá tartozzon. Esetleg felvetheted neki, hogy nem írod alá a papírt, hisz nem számít kinek a nevét viseli a gyerek (tiedet fogja) meg hogy papíron csak hozzád tartozik, nemde bár?
2020. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam férfit a kérdésben. Nők közül se akar mindenki házasodni. Sőt, gyereket se írtam.
2020. okt. 7. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az en baràtom utolag kiderült mindig azert huzta az esküvöt, mert màssal összejött.
2020. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szoval a nagy - késöbb késöbb-nek, - ráèr még-nek az lett a vége, hogy azota is massal van.szintén nem házasodik.
2020. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék nemektől elvonatkoztatott válaszokat kapni.
2020. okt. 7. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Az hogy nem öt érzi az igazinak hogy 80 évre elkötelezödjön mellette. Tessék akkor nemek nélkül.
2020. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Amíg ez a másik félnek is megfelelő, nincs semmi gond. Komplikációt okoz, ha a másik fél viszont szeretne. Meg kell beszélni.
2020. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet ugyanolyan komoly egy ilyen kapcsolat, de csomó dolog van, ami házasként könnyebb, vagy csak úgy lehetséges. Hitel, örökbefogadás ilyesmik. Szerintem nettó önszopatás egy hosszú elkötelezett kapcsolatban nem összeházasodni.
2020. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!