Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik a 70-es,80-as években...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a 70-es,80-as években kötöttek házasságot egyetemen ismerkedett párok, és még mindig együtt vagytok, hányszor találkoztatok havi vagy heti szinten?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy anno, akik akkor házasodtak, van- e köztetek olyan, aki távkapcsolatban élt, mert pl. egyetemen ismerkedett meg a párjával és hétvégente mindketten hazautaztatok a saját családjaitokhoz, több száz km-re elválasztva ezzel egymástól? Hány év után lett egyetemi kapcsolatól házasság? Megerősödtetek abban a távollétben?

2018. nov. 19. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Az én szüleim 79-ben házasodtak, előtte 4 évet jártak együtt. Főiskolai ismeretség. Fősuli alatt anyum kolis volt, apu helyben ott lakott. Sokat voltak együtt. De házasságkötés után sokat költöztek, sokat dolgoztak, és 5 évvel később apám külföldre utazott dolgozni. Akkoriban sok férfi kijárt Kazahsztánba az olaj biznisz miatt, jó kereseti lehetőség volt. Így távkapcsolatba kerültek. Pár havonta, fél évente találkoztak csak. 1-1,5 évet volt kint kb. apám, addig anyu gyakorlatilag egyedül nevelt engem és a bátyám. Nem lehetett neki könnyű...

Nem hiszem, hogy megerősítette a kapcsolatukat. Együtt maradtak, mert muszáj volt. Mert építkeztek, és az apám által megkeresett pénzt a házba fektették.

Nem tökéletes a házasságuk. Apámnak voltak nőügyei, amelyekről mindannyian tudtunk... Egyszer sodródtak a válás szélére, de a mai napig együtt vannak. Főleg azért szerintem, mert a leharcolt, nem tipp-topp anyum 45 évesen (amikor kiderültek az afférok), két gyerekkel úgy gondolhatta, nem fog újra társat keresni. Nem volt hozzá energiája, motivációja. Lenyelte a békát és maradt a biztosban.

Félreértés ne essék, nagyon szeretem anyukámat. De akkor és ott megalkudott. Miattunk is, biztos, a bátyámmal. És összességében örülök, hogy nem kellett csonka családban felnőnöm.

Kiegészítés: amikor én sodródtam a válás szélére két éve, mert a férjem megcsalt, anyum támogatott abban, hogy elváljak. Pszichológus barátnőm szerint azért, mert tisztelte bennem, hogy én meg mertem lépni azt, amit ő nem.

Bocsi, elkalandoztam. :) Remélem, azért hasznos valamennyire a válaszom.

2018. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szuleim egyetemen ismerkedtek meg. Apum pecsi, de Pesten jart egyetemre. Ertelemszeruen kollegista volt. Utana egybol itt maradt, nagymamameknal laktak egy evig, majd csaladi tamogatassal es hitelbol lakast vettek. Eljegyzes apu diplomazasa utan volt, hazassag miutan anyum is vegzett.
2018. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szüleim kocsmában, azóta is alkeszok és hajléktalan mind2.
2018. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!