Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Odavagyok valakiért, de...?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odavagyok valakiért, de...?

Figyelt kérdés
Szóval úgy érzem, odalettem egy srácért, de néha nem vagyok biztos benne, hogy mit is érzek pontosan, vagy hogy tényleg szeretnék-e vele lenni. Belőle pedig nagyon nem szeretnék hülyét csinálni. Tennétek fel olyan kérdéseket nekem, amikből kiderülhet, mit is érzek pontosan? Vagy magatokat hogyan szoktátok megvizsgálni, honnan tudhatom meg, mit érzek?

2020. okt. 7. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én általánosban ezt a kérdést tettem fel : szeretnék-e vele csókolózni? 😂


Bocsi, ezt nem hagyhattam ki. Szóval, nem tudom. Mióta ismered? Eleve ismerkedtetek, vahy barátok vagytok / voltatok?

Nem tudom, miből jöhetnél rá.. Mi tetszik benne? Mi nem tetszik benne? Mi miatt vagy bizonytalan? Mi rémiszt meg?

Hányszor találkoztatok? Történt már valami köztetek? Szeretnéd, hogy történjen? És ha igen, miért nem?

2020. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én belegondolok hogy milyen lehet vele csókolózni vagy összebújni. Ha nem tudom elképzelni vagy nem is nagyon vonz a gondolat, akkor biztos hogy nem vagyok szerelmes.

Lehet hülyeség, de eddig bejött ez a módszer😅

2020. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A randizás arra való időszak, hogy rájöjj, mit szeretnél.
2020. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!