Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Látom, hogy nem néz ki jól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom, hogy nem néz ki jól, de odavagyok érte. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
A páromat egyszerűen imádom, megőrülök érte, minden pillanatban kívánom. Pedig a szememmel látom, hogy nem egy túl helyes pasi, sőt. Először kimondottan csúnyának láttam, de amint elkezdtünk beszélni, belezúgtam. (Ha valaki belekötne, nincs pénze.) Ez mitől lehet?
2019. febr. 28. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem is volt több alkalommal.

Van, aki a külseje ellenére vonzó, mert olyan a személyisége, kisugárzása.

2019. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ismerek (látásból) egy férfit. Bárki azt mondaná rá, hogy borzasztó ronda.

Hihetetlen milyen vonzalmat érzek iránta. Pedig szintén se pénze nincs valószínűleg se semmi. Kisugárzás az egész meg kémia.

2019. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Velem is ez kezd történni. Bár most épp attól tartok, van valakije....
2019. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A szerelem felül ìrja. Teljesen rendben van ez
2019. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenhova ment a zöld kéz! :)
2019. febr. 28. 11:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor volt ez velem.A nőhöz legfőkébb nem a kinézet kapcsán megy az út,hanem hogy tud megérinteni lelkileg,mennyire figyel rád,mennyire gondoskodó,mennyire pozitív rád,stb.És konkrétan ha behálózott,meg is szépül a pasi a szemedben :)
2019. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1%

Azért nem jössz össze vele, mert nincs kocsija.

Nektek nőknek szinte csak ez számít, semmi más...

2019. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Eddig minden komoly párkapcsolatom ilyen volt. Egy jó belső bárkit megszépít. Nekem sokkal fontosabbak a tulajdonságai mint a külseje. Férjem abszolút nem egy adonisz, soha nem is volt az. De szinte ugyan az az ember vagyunk, tökéletes az összhang. Nincs az a külső, ami ezt el tudná rontani. :)
2019. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Az első komoly párkapcsolatom ilyesmi volt. Igazából tudott volna jól kinézni, de annyira nem izgatta a külseje fotókon egész helyes volt ha azt nézzük, de úgy megjelenésében, meg ahogy ránéztél nem az jutott először az eszedbe, hogy de jó pasi. Volt egy elég kritikus barátnőm, hogy őszinte legyek kinézetre picit "szégyelltem" is szegényt előtte, de a szíve és a gondolkodásmódja, személyisége megfogott és teljesen belezúgtam. Három évig voltunk együtt, aztán vége lett mert másak voltak a céljaink, mást szerettünk volna elérni az életben.
2019. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Drága 7-es válaszoló, ha elolvastad volna a kérdésem, látnád, hogy a PÁROM, tehát már 2 éve együtt vagyok vele ! Csak nem értettem, hogy azóta is miért hengerel le ennyire! És igen, nincs se kocsink, se házunk, de van egy pasim, akitől megőrülök, begerjedek totálisan, ez nekem fontosabb :)


Csak a miértjét nem értettem.


Köszönöm az értelmes válaszokat, ment a zöld kéz! :)

2019. febr. 28. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!