Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ferfiak tenyleg nem felejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SnowWhite88 kérdése:

A ferfiak tenyleg nem felejtenek el szerelmeket?

Figyelt kérdés

Van eleg sok ferfi ismerosom es baratom akiktol hallottam mar sztorikat, hogy evekig voltak szerelmesek egy egy lanyba es azota sem felejtettek el az erzest teljesen. Az mindig veluk marad, hogy tobbet erezzenek a lany irant akibe valaha nagyon szerelmesek voltak. Peldaul az egyik kapcsolatom gallyra ment mert az exem bevallotta hogy megcsokolt egy lanyt- akivel egyutt zeneltek- mert gimiben nagyon szerelmes volt bele. Mindegy volt, hogy en ottvoltam neki mint baratno es a gimi elmult 6 evvel azelott, hogy ez megtortent volna. Tenyleg ennyire maradando egy egy lany a fiuk fejeben? A masik exem pedig nagyon szoros kapcsolatot tartott fenn az exbaratnojevel. Karacsonyi ajandekok es levelek kerultek elo becenevekkel meg szivecskekkel es ok is szetmentek 4 evvel azelott.

Masik srac: Tobb evig szerelmes volt egy lanyba akivel a legjobb baratja jott ossze (5 evre) nem pedig o es vegig szenvedte ahogy neznie kellett oket majd mikor szakitottak megkerdezte a csajt hogy jarna e vele, de a lany nemet mondott. A fiu elkoltozott ket evre. Tavaly meg hallgattam hogy mennyire szerelmes meg mindig. Aztan varatlanul hazakoltozott es mostmar azt allitja, hogy semmit sem erez a lany irant csupan baratok es ha a lany akarna tole valamit o akkor kirohogne, de en ezt nem hiszem el. Szerintem meg mindig titkon rajong erte csak tudja hogy nem lehet az ove a lany.

Fiuk lanyok ezt meg tudna valaki magyarazni?


Koszonom!


2020. okt. 8. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Lehetséges. A legtöbb férfi nem tud ugrálni kapcsolatról kapcsolatra olyan egyszerűen mint egy átlagos nő, így már csak ezért is emlékezetesebb egy hiszen ritkább, és nehezebb.


Én nem tudom hogy voltam e már szerelmes, de minden jelentősebb nőre emlékszem, legjobb érzésekre is velük kapcsolatban.


34/F

2020. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a nemekhez semmi köze.
2020. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Én minden lányról rengeteg emléket/ infót tároltam el akibe bele voltam esve még akkor is ha ez nem volt kölcsönös.Tudtam pl melyik fürdőruha volt rajta 2éve (amit még ő maga is elfelejtett). Egy csajszival nemrég dumáltam (csak haverszándékkal) pia mellett, mesélte az izgis szexsztoriját hogy miként estek egymással az akkori überkirály pasijával ...... majd hirtelen elkezdért őzni hogy: ” bakker nem jut eszembe a neve!”
2020. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Mit kell ezen megmagyarázni?

Az emberi érzelmek nem nemtől függőek.

A nagy szerelem mindenkinél ugyanaz: pótolható, de feledhetetlen.

2020. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

1-es, ezt írod:

"A legtöbb férfi nem tud ugrálni kapcsolatról kapcsolatra olyan egyszerűen mint egy átlagos nő, "


Hangosan felnevettem. A nagy szerelem sem gátol sok férfit abban,

hogy ne szoknyapecérkedjen. Ugyan már!

2020. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
5-ös, te buta vagy.
2020. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként minden ismerkedés "sztoriját" tudom, még akkor is, ha csak barátok lehettünk vagy elutasítottak. Emlékszem apróságokra, szülinapdátumokra, ilyesmikre. Olyan embereknek is, akik talán már a létezésem is elfelejtették. Igen, tudunk évekig szerelmesek is lenni. De az, hogy barátnő mellett csókolgatunk más nőket, az szerintem görénység, erre nem lennék képes sosem.
2020. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

"Igen, tudunk évekig szerelmesek is lenni."


De ilyenkor azt mondd, hogy TUDOK, ne azt, hogy tudunk, ez a te erényed, nem a férfiaké.

2020. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért? Mi van ebben?

Te nőkênt elfelejted?

Ha arra gondolsz,hogy évek múltán epedezek egy régi szerelmem után,akkor felejtsd el.Ez marhaság.

Azóta én is változtam,ő is változott.És nyilván nem mūködött valami,azért régi szerelem.Ami meg nem működik,kell a francnak mégegyszer.

Jó volt,szépvolt amíg tartott,ennyi.

Csak emlék,mint neked,semmi több.


F

2020. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért is felejtenénk el szerelmeket. 18 éves voltam amikor beleszerettem egy lányba akit Alexandrának hívtak.Tiltottak minket egymástól így nem tartott túl sokáig,de mai napig eszembe jut és szoktam rá gondolni hogy merre vitte őt az élet.
2020. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!