Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedjen egy csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsidrazsii kérdése:

Hogy ismerkedjen egy csendes lány az egyetemen?

Figyelt kérdés
Magamról annyit hogy 21 éves lány vagyok, jól érzem magam a bőrömben, odafigyelek magamra. Az én szakomra eleve kevesen járnak viszonylag, de ez jó mivel sokkal jobban ismerjük egymást. Lányok eleve többen vannak. Nem vagyok diszkóba járó típus és nem is kocsmában szeretnék ismerkedni ( ez nem azt jelenti hogy nem járok.) Csak hát körülnéztem és megállapítottam: a rendes scrácok foglaltak, a többi vagy bunkó, vagy buta, vagy nem illik hozzám.

2018. máj. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy, egy lány ha nem ritka ocsmány, akkor nyomulnak nála.
2018. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

"a rendes scrácok foglaltak, a többi vagy bunkó, vagy buta, vagy nem illik hozzám"


Akkor kivel akarsz ismerkedni, a módszertől függetlenül?

2018. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Egyetemen bunkó vagy buta férfiak? :o Hát oda nem az elit jár, akire gerjed a puncitok? Ez hogy lehet? Nálatok elvárás a diploma, csesszétek meg.
2018. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
Ó pedig én pont egy ilyen rendes fiatal srác vagyok. De ezt ezen a csatornán nem tudom bebizonyítani és nem is szeretnék gyakorin ismerkedni mert az gáz. Így a mi szerelmünk beteljesületlen marad. Óóóó pedig ki tudja mi lehetett volna belőle... de már mindegy. Ég veled kérdésfeltevő. Sok sikert! :)
2018. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy akarsz. Szintén egyetemre járok, minden egyetemista csaj ismerősöm panaszkodik, hogy nyomul rájuk mindenki.


"Csak hát körülnéztem és megállapítottam: a rendes scrácok foglaltak, a többi vagy bunkó, vagy buta, vagy nem illik hozzám."

Oké, most nézzük meg, hogy mit is állapítottál meg igazából: A "rendes srácok" azok, akik húdejól néznek ki és még macsók is, foglaltak, mert a nálad jobb csajok már összejöttek velük. A többi hozzád hasonlóan introvertált srác meg bunkó és buta, meg amúgy sem illik hozzád egy hétköznapi valaki.

2018. máj. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!