Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Befolyásolta a szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolta a szüleitek válása azt hogy a ti házasságotok mennyire lett tartós??

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 11:12
A kérdező szavazást indított:
szüleim elváltak, én is elváltam
szüleim elváltak, én még nem váltam el de el akarok
szüleim elváltak, még nem váltam el és nem is akarok
szüleim nem váltak el, de én elváltam
Szüleim nem váltak el, de én el akarok válni
Szüleim nem váltak el és én sem akarok elválni
Nem vagyok még házas
Sosem leszek házas
egyéb
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

A szüleim nem váltak el, pedig el kellett volna, helyette csak ölték egymást és rajtam is csattant az egész, undorító légkörben nőttem fel, el is veszítettem a hitem a normális kapcsolatokban. Könyörögtem nekik gyerekként, hogy váljanak el, de az anyagiak, gyávaság és "miattam" inkább szenvedtek egymás mellett.

Rám ez úgy hatott, hogy alapból nem akartam házasodni, aztán végül csak sikerült :) Viszont ha úgy érzem, hogy helyrehozhatatlanra romlik a kapcsolatunk akkor nincs az a kifogás, ami benne fog tartani a szarban, nem fogok túl sokáig rágódni a döntésen. Remélem nem kerül rá sor, egyelőre nagyon boldogok vagyunk, de azt majd az idő igazolja.

2020. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom. Én még csak 6 éve vagyok házas, a szüleim is 18 év után váltak el. Ezt minimum 40-es, de inkább 50-es emberektől kérdezd. Én is pl csak akkor fogom megtudni végül befolyásolt-e a dolog.
2020. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim mai napig együtt vannak. Férjem szülei viszont elváltak közel 20 éve. Ettől függetlenül nem voltak se a szülők se a férjem házasságellenes, sőt. Anyósék is kifejezetten támogatták, hogy házasodjunk össze. Egyelőre úgy tűnik, jól döntöttünk. :)
2020. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim mindketten elváltak az előző párjuktól, majd összeházasodtak és akkor születtünk mi.


Eddig nem váltunk el a férjemmel.

2020. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem összeházasodtam vkivel, jegyben járás alatt szakítottunk.

A szüleim immáron 33 éve házasok. Sztem nem jó a házasságuk, sok dologban homlokegyenest ellenkezőképpen gondolkodnak, nem láttam közöttük intimitást igazából gyerekkoromban sem (és nem ÚGY értem, hanem ahogyan beszélnek egymással stb.). Igazából nekem van egy olyan teóriám, hogy anno féltek, hogy kifutnak az időből, és azért jöttek össze az első normálisabb emberrel (anyukámnak voltak előtte kapcsolatai, házasság nem, apám már elvált - igazából a kapcsolatról nem tudok sokat, mert apám nem is akarta nekünk elmondani, hanem az egyik nagyi szólta el magát).


Én annyit tanultam ebből, hogy ilyen házasságot nem akarok, ahol ennyire nincs egy érzelmi kapocs a két ember között. Ez volt az egyik oka annak, hogy szakítottunk (közös döntés volt) sok más mellett.

2020. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Mindkettőnk szülei elváltak, egyikük a 2. házasságából is kilépett, másikuk nem.

Mi mindketten 2. házasságai vagyunk egymásnak, vannak nagyon meghitt jó pillanataink és vannak pocsékak, nem tudom, hogy ez mennyire van így másoknál, de azt sejtem, hogy hasonlóképpen.

2020. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elválik, nem biztos ám, hogy azért válik el, mert elváltak a szülei is. Simán lehet, hogy elvált volna akkor is, ha a szülei együtt lennének, mert az ő házassága rosszabbul alakult. És ugyanígy: ha valaki házas, az lehet, hogy szimplán csak azt jelzi, hogy jól működik a kapcsolata, és nem feltétlenül azt, hogy megtanulta az ősöktől, hogy nem szabad válni semmiképpen.
2020. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 12 év után elváltak. Mi 27 éve vagyunk házasok.
2020. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!