Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy nagyon aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nagyon aranyos lányt. De van vele egy problémám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt 3 hete össze is jöttünk de még nem csókoltam meg mert büdös a szája. Nincs hozzá undorom. Szeretem meg aranyos de viszont megcsókolni addig nem tudom míg büdös a szája. Nagyon égő téma szeretem de nem merem elmondani neki lehet nagyon megsértődne ,hogy adjam át neki?

2020. okt. 25. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kérd meg anyukáját, hogy beszéljen vele, vagy szünetben hagyj a tolltartójában egy névtelen üzenetet.
2020. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok de soha nem fordult elő velem ilyen nem vagyok 12 de azért van ,hogy lehessen kérdezni nem?
2020. okt. 25. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Legyen nálad mindig rágó és folyton kínáld meg amikor találkoztok. Előbb utóbb leesik neki.
2020. okt. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy célozgass rá, vagy rágóval tömd, mert azzal nagyon megbántod.

Valószínűleg ő is tudja, hogy rossz a szájszaga, viszont azt nem, hogy mennyire.

Lehet, hogy a gyomrával van a baj. Azon a rágó nem sokat segít, hanem gyomorsav termelődését gátló gyógyszerek.

2020. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez kényes dolog. Nekem ilyen nő nem kéne. Hacsak, nem megy fogorvoshoz, vagy a gyomorbántalmait nem kezelteti. Ezt viszont neki kéne szó nélkül megtennie.
2020. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az intimitás az élet, a kapcsolat egy nagyon fontos része. Szeretheted mint barátot de ha az intim közelség undort vált ki belőled, akkor jobb ha hagyod az egészet.

Bár tudok ellenpéldát is. Nő már nagyon szeretett volna családot. Túl volt egy csalódáson. A férfi aki minden szempontból megfelelő volt, rossz szájszaggal bírt. Nő azt mondta neki, Ő nem szeret csókolózni. Szexben, hogy hátulról szereti. Aztán az idő megoldotta a problémát. Férfinak a rossz fogai - hátsók amik nem látszottak - elkezdtek fájni. Tehát kénytelen volt fogorvoshoz menni. Probléma megszűnt.

2020. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:
83%
"Nem ülünk be inni valamit? Mondjuk egy jó szájvizet? "
2020. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!