Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy srácot aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot aki nagyon aranyos de nem tudom hova tenni. Mit is kezdhetnék vele? Hosszabb

Figyelt kérdés
Egy hónapja ismertem meg nagyon aranyos rettenetesen hasonlítunk egymásra ő sztem már szerelmes és viszont félek az egésztől. Neki is mondtam már hogy lehet hogy ez nem fog működni mert én más beállítottságú vagyok hiába hasonlítunk nagyon. Én céltudatos vagyok kemény ha akarok valamit megszerzem nem hagyon hogy mások keresztülgyalogoljanak rajtam és kíméletlen vagyok ha rülam van szó. Szinte már túl kemény. Sokat csalódtam már a kapcsolataimban és nem hiszem hogy túlságosan tudok szeretni. Ő pedig nagyon megérdemelné mert odaadó kedves és imád. De mintha kicsit céltalan lenne és néha idegesítő a trehánysága. Nehezen veszi rá magát akármire mert olyan mintha nem találna értelmet az életben. Pedig állítólag ő az értelmet bennem találta meg. De mintha azt érezném hogy nem felel meg nekem. NIncs érettségije én meg fősulira készülök neki csak szakmája van dolgozik és nyúlik mint a takony. Kedvetlen és depresszisó néha. De mikor jó kedve van felhőtlen a boldogság és iszonyat jó vele. Mondtam már neki párszor hogy változzon picit ha velem akar lenni de mintha nehezen szánná el magát. Én meg nem akarom hogy úgy tűnjön meg akarom változtatni. Ezért nem piszkálom annyit, próbálok hozzá minél türelmesebb lenni de elvárásaim vannak. Szerintetek ez helyes? Kérlek válaszoljatok mert kicsit kétségbeestem. Néha úgy érzem nekem nem felel meg senki és túl sokat rágódom ilyen dolgokon. A fiú 21 éves és későn érő ezzel is tisztában vagyok de én 21 évesen több ambícióval rendelkezem és nagyon bosszant hogy ő a semmit ugyanolyan jól megcsinálja mint én a mindent. :( Ki mit javasol? hogyan dönthetném el hogy nekem való e felnől e vagy hagyjam? sajnos szerelmes sztem még nem vagyok de közel állok hozzá.

2014. okt. 3. 22:56
 1/5 viktorvarga ***** válasza:
nincs olyan h tökéletes,mindig jobb,több kéne..ilyenek vagyunk
2014. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha nem tudod hova tenni, akkor javaslom, hogy tedd fel addig a polcra, és ha már megpuhultál, akkor vedd le onnan
2014. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges hogy ha kicsit több időt szánok rá akkor átveszi az én szokásaimat és lehet picit erősödik a jelleme? Igazán érdemes arra hogy foglalkozzak vele csak nekem van egy óriási hibám. Azt szeretem ha valaki olyan amilyet elképzeltem ha valamiben eltér máris bizonytalan vagyok. És félek hogy meg fogom unni hogy tróger kissé. Ha polcra teszem akkor ilyen marad ha foglalkozok vele akkor meg energia ez is. Faragjak e belőle olyat aki nekem kell. Rgyáltalán lehet ilyet? Elég jó az "alapanyag"...
2014. okt. 3. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztem probalj meg osszejonni vele.


Lehet, hogy meg egy srac nem lesz, aki annyira kedves, odaado lesz veled, mint amennyire ez a fiu. Mellesleg aranyos es imad is.

Lathatoan van szive es lelke is. Huseges parra lelhetsz akar a szemelyeben, es evekig remek part alkothattok.

2014. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy felismerted és leírtad, hogy azt szereted, hogyha valaki tökéletes, pont olyan amilyen te, szerintem arra utal, hogy annyira nem vagy ilyen csak valamiért piszkálod magadat ezzel. És ami azt illeti szerintem már rég szerelmes vagy a fiúba. ;)
2014. okt. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!