Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megismertem valakit aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit aki kedves aranyos de van baratnoje?

Figyelt kérdés
Egy hazban lakunk en az also o a felso szintet berli. A baratnojevel egyutt laknak aki szinte soha nincs vele mi egy par hete kezdtuk megismerni egymast sokat beszelunk telon es szemelyesen is vagy smsezunk. Par alkalommal nalam aludt a csokon kivul mas nem tortent en kezdek bele szeretni de nem tudom o mit erezhet irantam tobbet beszel velem mint a baratnojevel szerintetek
2017. okt. 18. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kivalo unalomuzo lyuk leszel neki.
2017. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor jusson már eszedbe, hogy az igazi jelleme nem abban mutatkozik meg, ahogy veled, az új friss puncival bánik, hanem abban, ahogy a barátnőjével. Ez egy utolsó gerinctelen hulladék (ráadásul egy gyáva, kapcsolatfüggő, liánozó kis senki), akármilyen "kedves aranyos" épp veled, bár te egy hasonlóan gerinctelen, tartás nélküli lotyó vagy, ha nem tabu számodra egy foglalt ember. Megérdemlitek egymást, te meg nagyon pofára fogsz ám esni, de azt is meg fogod érdemelni. Hihetetlen, mennyi undorító ember van.
2017. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
párja van és téged csókolgat? szerinted majd melletted nem fog másra pályázni? ne legyél már ennyire ostoba
2017. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Par honapja vannak egyutt es a lany a volt ferjenel alszik szinte mindennap a 20 eves lanyarra hivatkozik kajat kell neki csinalni megvilyesmi
2017. okt. 18. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg aranyos és kedves, ha már meg is csalta veled a párját. Ne aggódj, ha sikerült elszedned, majd más is el fogja tőled. Hanyinger.
2017. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
78%
ja hogy a csajnak mar 20 eves lanya van.. en azt hittem, hogy kis felelotlen tinik vagytok, abbol hogy az ujdonsult pasidnak annyi töke nincs, hogy akkor legalabb szakitson a baratnojevel ha mar veled jobban elvan. erdekes lenne meg csak megtudni, hogy melletted meg hany novel van meg jobban, mint a sajat baratnojevel..
2017. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Es most akkor egy szamodra idegen vacsoraja legitimizalja, hogy a pasid egy hutlen suttyo?
2017. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha többet vagytok együtt, akkor végül is téged csal a másik nővel.

Te tudsz erről, de nem zavar, úgyhogy nincs itt semmi probléma.

2017. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végülis dugjatok, ha nektek ez erkölcsi szempontból nem gond...ha sz@ rul jön ki, lesz belőle egy szexkapcsolat, ami meg időzített bomba.
2017. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!