Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen elsiettük azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elsiettük azt, hogy egy pár legyünk, jóformán belementem hogy nem is ismertem őt,jöttek az ellentétek. Időt kértem, de ő így már nem akarja.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgettünk, de nem akartam semmit tőle, mindent az első randi változtatott meg. Nagyon jól éreztük magunkat, meglepett, hogy kijövünk, ezt két további találkozás követte. A harmadik találkozón jött a kérdés, lennék e a párja, én pedig belementem, mert úgy éreztem tényleg türelmes velem, megértő (nekem első kapcsolat és szűz is vagyok...) Már nagyon vágyok egy kapcsolatra, bizonytalan voltam, és mint utólag kiderült hiba volt belemennem.

Már egy nap után, nem voltunk egy véleményen, már nekem szegezte hogy nem állok mellette, baj volt hogy nem vagyok féltékeny, nem akarom se instára se máshova kirakni a szerelmet, azzal is baja volt hogy nem vállalom fel, már a barátai közé akart vinni, amitől szintén megijedtem, úgy éreztem sarokba szorítottak, elvárásokat rakott elém úgy, hogy JÓFORMÁN NEM IS ISMEREM. Kapcsolatom se volt még, fel se fogtam hogy kell viselkedjek, erre ilyen hülyeségeket várt el tőlem, teljesen elijesztett...Szerintem ezeknek nem két nap után van ideje, hogy kirakom e őt egy közösségi oldalra, meg a többinek sem itt az ideje, hanem fokozatosan...főleg nem vitatkozni rajta...

Az utolsó dolog amin teljesen kiakadt, mert nem akartam vele védekezés nélkül lefeküdni , hogy ez neki nem megy, hogy áh ez nem és nem....talán az első szexben had döntsek már én nem?! Én túl zárkózott, konzervatív vagyok...

Olyan dolgokon vitáztunk, amik MEGSEM történtek


Összességében nem tudom minek sürgetett, kapkodta el ezt a kimondást, mert pár nap alatt csomó olyan dolog derült ki amin egy véleményen se vagyunk..

Kértem, hogy adjunk időt egymásnak jobban megismerkedni, ne szorítsuk egymást eszetlenül korlátok közé...erre pedig az volt a válasza hogy "oké, de nem tudom garantálni hogy nekem közben nem lenne más lány, és azt is mondta, inkább ne húzzuk egymás agyát.."


Valaki érti ez mire volt jó? Mindent akart, de közben 0 időbefektetés nélkül , Miután nem hivatalos, már nem is érdeklem? miért siettetett, most meg teljesen leszarja az egészet,mikor egy kicsi időt is belekéne fektetni, hogy normálisan megismerkedjünk?


Én is hibás vagyok hogy belementem, nem volt mire alapozni ezt a kapcsolatot, túl gyors volt (1 HÉT LEFOLYÁSA EZ A TÖRTÉNET) mostmeg már nem kellek...Holott a szexuális igényeket, meg mindent meglehet tárgyalni, hiszti nélkül is, csak idő kérdése



2020. okt. 31. 08:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyit: pár nap után fel is függesztettük ezt a együtt vagyunkat, és ezután már nem is akar időt ebbe belerakni, hogy inkább dolgozzunk még a megismerésen
2020. okt. 31. 08:28
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, még nem késő. Komolyan. Nem tiszták a szándékai. Lehet, hogy csak arra kellesz neki, hogy valakit féltékennyé tegyen vagy ki akarja próbálni egy szűz lánnyal. A leírás alapján ebből tuti nem lesz egy normális kapcsolat.
2020. okt. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is csak kihasználni akar. Neki nem szerelem kell, csak egy könnyű vérű csaj, akivel 2 napig dicsekedhet aztán eldobja. Helyesen tetted, hogy nem mentél bele a dolgaiba, mert ezzel kiugrasztottad a nyulat a bokorból. Okos és kedves lánynak tűnsz. Biztosan találsz mást, ő pedig hadd menjen amerre lát.
2020. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom ot bantani , mert nagyon jofej, vicces srac, de ez a tempo irrealisan gyors, erre semmit se lehet alapozni, total megijedtem, nekem rengeteg ido kell mire megnyilok...

Hat szerintem akarta o, a szuleink ismerik egymast es mar elmondta anyujanak, csak tenyleg nem ertem miert nem hagy idot

2020. okt. 31. 08:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el őt, tényleg 1 hét alatt nem kell megváltani a világot. 1 hét alatt csak az izgalmat, kíváncsiságot, várakozást kell megélni. Eleve ha szűz vagy a szex sem kellene szóba kerüljön, az meg hogy védekezés nélkül, az végtelen felelőtlenségre vall.

Bármi is volt az oka, a szerelemhez semmi köze!

2020. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el! Nálunk 40 évesen, 2 gyerekkel egy válás után nem került szóba 1 hét alatt a szex, nemhogy szűzen! :o Tényleg azt gondolta, hogy egy ilyennel akarod megélni az elsőt?

Lehet, hogy jófej meg vicces, de hogy egy kapcsolatra alkalmatlan az is biztos. Ne is bánkódj utána!

2020. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Visszament az exéhez, mivel nekünk nem működött, ahhoz hasonlította, csak nem lehet új kapcsolatban minden tempót meg mindent úgy csinálni mint előtte...különböző emberek vagyunk
2020. nov. 1. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7-es Ez hazugság! Azért siettetett, mert az exének akarta megmutatni, hogy túl van rajta. Mivel nem voltál egyszerű eset, ezért visszakönyörögte magát..
2020. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, pontosan ezt gondolom, mivel nem illettem bele abba a keretbe amihez eddig szokva volt, így állítása szerint rájött, hogy mekkora értéket vesztett.

Nem mondom hogy könnyű eset lennék, de amikből ő vitát generált, azokon én már rég túl vagyok értelmi szinten. Nekem egy mély, őszinte kapcsolatra van szükségem, ő pedig elég átlagosan gondolkodott sok dologról, neki az én dolgaim furák voltak, a stílusom neki bunkó, pedig csak őszinte vagyok.

Nem egyeztünk, és nagyon jó is hogy így alakult, nem bánom, megbeszéltük és nincs harag.

Ugyanakkor még mindig azt gondolom, ez a tempó nem működik,és megintcsak, az exnél ment, nálam nem, a túl hamari lépések, és a szex sem ment úgy ahogy eddig

Akarva akaratlanul is hasonlított, és ha jobban belegondolok, állandóan felhozta a csajt

2020. nov. 1. 17:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat dobálózunk ezzel, de esetedben tényleg igaz, hogy te sokkal-sokkal jobbat érdemelsz nála! Ki akart használni több sìkon is és van pofája így szakítani. Egy percig se bánkódj miatta, szerencse, hogy még így az elején megszabadultál tőle, okos vagy, hogy nem adtad be a derekad.
2020. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!