Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el? Belemente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Belementem egy sraccal csak szexkapcsolatba. De en beleszerettem. Ha veget akartam neki vetni par nap utan ujra irt, mintha csak varta volna hogy lenyugodjak kicsit es ujra kezdjuk.

Figyelt kérdés

Igaz,hogy sokszor visszatancoltam hozza annak remenyeben hogy lesz tobb is koztunk majd.Szoval lehet ezert sem hiszi el soha hogy vege.

Multheten azonban tenyleg elhataroztam,csutortokon irtam neki,hogy vege.Akkor megint jott a szokasos dumaval hogy sokszor volt mar igy

De most tartottam magam.aztan nem is irt csak vasarnap

Nem is valaszoltam ra...

Akinek volt ilyen kapcsolata es beleszeretett a masik felbe..hogyan heverte ki?mennyi idobe telt?! Valami tanacsok esetleg arra hogy ha keresne még hogy tartsam magam ahhoz hogy vége?:/



2016. máj. 3. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis meggyűlölöd.
2016. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miert gyulolnem meg?
2016. máj. 3. 20:05
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájössz, hogy tőled csak szexet akar, míg egy másik lánnyal meg párkapcsolatot és őt szeretni fogja és megadja azt neki, amit neked nem. Sajnos ez így van :( Kerülj vele minden kommunikációt, úgy fogod a leggyorsabban elfelejteni
2016. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Na épp ez az egyik ok, amiért soha nem mennék bele "szexkapcsolatba", mert tuti biztos, hogy az egyik idővel többet fog érezni. Nem vagyok én hülye, hogy csináljam magamnak a fölösleges stresszt meg szenvedést.

Próbáld figyelmen kívül hagyni, ne reagálj ha keres, kösd le magad más dolgokkal, pl. járj el a barátaiddal ide-oda, nézz filmet, sorozatokat, hallgass zenét, sportolj valamit.

Ha kell, akkor tiltsd le, de ne csinálj magadból bolondot azzal, hogy pár hetente beközlöd hogy vége, aztán mégis az ágyában kötsz ki!Legközelebb pedig időben gondolkodj és ha egy mód van rá inkább normális kapcsolatot keress, ahol nem csak összejártok dugni, hanem megvannak az érzések is.

2016. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kar volt emlegetnem...pont most irt ram megint
2016. máj. 3. 20:23
 6/22 anonim ***** válasza:
de várjálmár. Te szereted, ő is téged. Miért kéne elfelejtened?
2016. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

O belem?

Nem szerelmes...ezt nem irtam :/ ez a baj hogy o nem az.

2016. máj. 3. 21:07
 8/22 anonim ***** válasza:
akkor poénból irogat, vagy mi a szösz? :)
2016. máj. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hat...csak hogy kapjon szexet.

Azt mondja jobb vagyok,mint akikkel eddig volt.Hogy nagyon jo velem.

Csakhogy februara lett vege egy kapcsolatanak es hogy nem akar ujba beleugrani

De amikor latom hogy masokkal irogat a szivem szakad meg :')

En sem ertem hogy miert ir allandoan ha nem akar tobbet.

De ha ir se kedves..tipikus ilyen bekepzelt idiota.ahh nem is ertem hogy szerethetem

2016. máj. 4. 01:33
 10/22 anonim ***** válasza:

Tiltsd le és szakíts meg vele minden kapcsolatot!

Tény, hogy hiba volt belemenned ilyen dologba, de most már el kell hagynod a terepet, mert csak tönkreteszed magad miatta. És ennyit egy pasi se ér!

Egyébként sejtem mit érzel, egyszer én is majdnem belementem ilyen dologba (többet éreztem a srác iránt eleve), de végülis nem... Többre tartottam magam attól, hogy én bárkivel is csak a szex kedvéért legyek, pláne úgy, hogy neki ott van a barátnője, akivel a mai napig együtt van. Egyik barátnőm azt mondta, hogy küldjem el ezeket a beszélgetéseket a srác barátnőjének, de én nem akarom tönkretenni az ő kapcsolatát így kívülállóként, azért mert a pasiban nincsen gerinc. Szóval fel a fejjel és biztos találni fogsz olyan pasit, aki nem csak a lepedőakrobatikádat értékeli ;)

2016. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!