Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékenység szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység szempontjából számotokra mi számít még egészsegesnek? Mit tilthat meg a Párod?

Figyelt kérdés

1.

Öltözködés - megmondja, hogy nem hordhatsz tul rövid szoknyát, gatyát, túlságosan kivágott felsőt stb


2.

Barátok - nem lehet fiú barátod/haverod, nem találkozhatsz vele akár kettesben, akár csapatban


3.

Közösségi média - beleszólhat abba kit követsz es miért, milyen képeket osztassz meg, pl. Ha a strandon vagy és a lábaidrol teszel fel képet egyből lek•rváz, csekkolja az ismerőseidet, egy-egy lájknál kérdezősködhet ki ez, honnan ismered stB


4.

Utca, közterület - ha valaki rádnéz, te ránézel valakira akkor már egyböl “flörtölésnek” van titulalva a dolog


2020. nov. 3. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nőként remélem tudod, hogy a legtöbb férfi barátod megdugna téged.
2020. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Számomra mindegyik a felsoroltak közül szakítóindok. Nem egy diktátorral akarok járni, hanem egy egyenrangú partnerrel. Ami itt nem teljesül. 21/L
2020. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fér bele.
2020. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt én azt gondolom semmit nem TILTHAT meg. Felnőtt vagy legalábbis részben felnőtt emberekről beszélünk (utóbbit pl egyetemistákra értem akik nem teljesen önellátóak) akio el tudják dönteni mit vesznek fel, hova es mikor. Továbbá nincs olyan hogy a másik ezt vagy azt megtilt. Nekem ez


Felnőtt ember el tudja dönteni kivel barátkozik, hova megy. Kit követ stb stb.


Én úgy gondolom egy egészséges kapcsolatban ahol 2 egészséges lelkületű és normális értékrenddel rendelkező ember van akik ezen értékrendjüket össze is tudják egyeztetni (mi fér bele mi nem) ott nincs helye a féltékenységnek és nem opció, fel se merül ez a kivel barátkozhatsz, stb.

2020. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
A féltékenység semmilyen mértékben sem egészséges. Egy egészséges kapcsolatban megbíznak egymásban a felek. Ha így viselkedik a párod, akkor nem szeret téged, csak birtokolni akar, mint valami dísztárgyat.
2020. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is szintén szakítóindok az összes. Volt már ilyen kapcsolatom... Elég is volt.
2020. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tilthat meg. Maximum azt, hogy csokolozzak es lefekudjek mas ferfiakkal, lol. De azt nyilvan az ember tiltas nelkul sem csinalja, jo esetben.
2020. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltunk egymásnak semmit, nem tárgyak vagyunk. Kölcsönös tisztelet és bizalom.
2020. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se tilthat meg.

Ha bdsm kapcsolatban vagyunk akkor esetleg, de azt is csak a "játék" keretein belül

2020. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Az egyik exem próbálkozott ezzel, de ezt semennyire nem tolerálom, mert számomra az öltözködés önkifejezés is egyben, és arra sem vagyok hajlandó, hogy valaki kedvéért megváltoztassam a stílusomat. Keressen olyat, akinek szereti a ruháit.


2. Nekem a barátom nagyon nem örült a fiú barátaimnak, úgyhogy azóta kevésbé tartom velük a kapcsolatot, de nem tiltotta meg, magamtól éreztem úgy, hogy nem akarok fájdalmat okozni neki, plusz nekem is rosszul esne fordított esetben, ha folyton más lányokkal csetelne meg programoznának. Az úgy másabb kicsit, ha egy baráti társaságban vannak lányok is, de így kettesben nekem sem tetszene.


3. Alapból sem posztolok soha kihívó képeket, mert közönségesnek tartom, és Facebookon is alig van ismerősöm, csak olyanok, akikkel tényleg beszélünk néha, vagy iskolatárs, rokon. Ő sem ez a társaság közepe-örökké ismerkedés-buli típus, instagramon is komoly oldalakat követ, politikai dolgok, pl, szóval nálunk ilyesmi nincsen.


4. Nyilván ez a dolog mindenkinek rosszul esik/esne, de tudom, hogy nagyon szeret, és családot tervez velem, szóval nem szoktam azzal foglalkozni, hogy megbámul-e valakit, vagy kikre keres rá esetleg a neten.

2020. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!