Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tér el a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tér el a párotok kinézete attól, mint amilyennek elképzeltétek azt, hogy a jövendőbeli párotok hogy fog kinézni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen :D Mackós alkatú, világos hajú pasikat részesítettem előnyben, Ő sötét hajú, magas karcsú alkat. De már ő a legszebb nekem.
2020. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

én...


170 cm magas lányt képzeltem el, de ő csak 169 cm magas

58 kg-osat szerettem volna de ő 57 kg

a haja csak épphogy a válla alá ér, én pedig legalább a háta közepéig értő képzeltem el.

barna szeműt szerettem volna de kék lett

2020. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csak a magasság tér el, épp egymagasak vagyunk, nálam pár centivel magasabbat képzeltem el:D
2020. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Hm.. én egy sötét hajú, zöld szemű, vékony lovagot képzeltem el, és egy szőke, zöld szemű, izmosabb hercegem lett. :P Viszont egyáltalán nem bánom a dolgot.
2020. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismertem 100%-os egyezés volt. Azóta változott egy kicsit, de most jobban tetszik így és nem is változtatnék meg rajta semmit.
2020. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Az "elképzelésem" mindig is egy sötét hajú, sötétbarna szemű (akár sötétebb bőrű), nem túl magas, átlagos testalkatú srác. A magasságot és a testalkatot leszámítva a többi stimmel.
2020. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Total. Sosem volt esetem a kopasz pasi, a tetkós sem. Most itt vagyok egy kopasz telitetovált férjjel és imádom
2020. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más!
2020. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!