Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők/férfiak miért annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak miért annyira fontos számotokra, hogy a jövendőbeliteknek legyen diplomája?

Figyelt kérdés
Nem savanyú a szőlő, nem irigykedem senkire. Nő vagyok, 2 diplomám van, de engem sosem érdekelt különösebben, hogy a másiknak van-e vagy sem. Természetesen az intelligencia fontos, de ez nem jelenti azt, hogy ez csak annak van, akinek felsőfokú végzettsége van.

2020. júl. 24. 15:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem nagyon érdekel és a barátnőmet se. Én villanyszerelő vagy ő pedig diplomás.
2020. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez annyira... Mintha a régi korokba szállnék vissza, vagy valami felszínes világba, ahol ha van egy papírod, akkor párkapcsolati jelöltként elfogadható leszel egyes embereknek. Ez mi? Mi ez? Hogyhogy nem úgy megy, hogy megyek az életemben, és ha találkozok valakivel aki értelmes, kedves és megszeretem, akkor összejövök? Mi ez a sok túlagyalás, feltételek gyártása? Őrület.
2020. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

Le lehet pontozni, de diplomások között hamarabb találok olyat, akivel

-mivel rendszeresen olvas, lehet könyvekről beszélgetni.

-Akit olyan dolgok érdekelnek amik engem is, és én is fel tudom kelteni az érdeklődését az én dolgaim iránt.

-Aki eljön velem színházba, komolyzenei koncertre, múzeumba, kiállításra. És ezt nem kényszernek éli meg!

-Akivel hasonló a filmeket illetően az ízlésünk legalább annyira, hogy találunk közösen nézhetőeket.

-Aki beszél nyelveket, lehet vele utazni bárhova, nem érzi magát zavarban, ha külföldiekkel kell beszélgetni.


Tudom, hogy akad ilyen nem diplomásban is, de ritka, mint a fehér holló. Sokszor még diplomások között is.

2020. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Mert volt kapcsolatom diplomátlanul diplomással és diplomásként diplomátlannal, mindig érzékelhető volt valamiféle "távolság", amit nehéz megfogalmazni. Nem maga a papír számított, hiszen értelemszerűen sosem az számít.
2020. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Kapásból ismerek 4 vállalkozót, mostanra már mindent helyettük csinál valaki kb csak tárgyalásokra mennek el, max szerződéskötés.


Havi több millió keresettel, de pontosan nem tudom mennyit keresnek de nem 1 millát az tuti.


Egyiknek sincs diplomája, sőt szerintem java része az érettségit is megvette.

Köztük egyik a főnököm.


Nem ezen múlik.


Mellékesen nekem van diplomám de diploma után 5 évig nem találtam megfelelő állást megfelelő fizetéssel, kb teljesen más területen dolgoztam, és most sem igazán számít a diplomám, mert max a negyedét ha használom úgymond.


Az idegen nyelv, legfőképp angol folyékony beszélgetés az ami számít a leginkább én azt vettem észre.


Van egy magán fogászat , a recepciósok, telefonok, időpont egyeztetések, némi számítógépes munka, 380 nettót keresnek, napi 8 órába, és csak érettségit vártak el tőlük, + angol nyelvet.

2020. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
Jó diploma = jó fizetés.
2020. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Sokan az ilyen kérdéseknél letolják a szokásos műveltség - olvasottság - szellemi partner dumákat.

Miért is lenne művelt és olvasott egy műszaki diplomás vagy egy kocka IT-s?

És akkor miért nem a bölcsész, meg az irodalmár srácok a nagy ők, a csajoknak? >:)

2020. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Vicces vagy hármas!

Nekem nincs diplomám, de akadtam már össze olyan diplomás férfival akit én szégyeltem, mert kilógott a kapa a szájából, és nem agrármérnök volt. A munkahelyemen is a velem egyidős diplomás férfiak nagyrészével munkán kívül szóba se állnék. Az egyiknek megalszik a tej a szájában, a másik meg az idióta összeesküvés elméleteit hajtja és sorolhatnám....

Persze ismerek sok értelmes diplomást is akiknek élvezem a társoságát, meg nem diplomást ist. Egyáltalán nem a papíron múlik.

2020. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak egy papír ember.
2020. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
#7. Megmondta a tutit.
2020. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!