Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagynátok hogy így beszéljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynátok hogy így beszéljen veletek a párotok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt .



Voltak nagyobb veszekedéseink is, de mindig megkaptam hogy egy DÖG vagyok, és hogy ilyen igénytelen barátnője se volt mint én , stbstb. Kérdezem én: miért is vagyok igénytelen ? Azért mert egesznap takaritok utána főzök neki mosogatok és van hogy néha nincs kedvem le fürödni hanem egyből be feküdni az agyba mert annyira ki vagyok készülve ?? Vagy például ma is azért dögözött le mert próbáltam felébreszteni órákig mert o olyan hogy soha nemtud felkelni ébresztés nélkül leontottem egy KUPAK vizzel pár csepp és egyből jött az hogy te dög stb .. Nemtudom már mit tegyek .. Mindig csúnyán beszél velem , nem érdekli hogy én mit érzek ilyenkor ( persze én is szoktam vele csúnyán , de csak ha veszekedunk vagy néha de csak viccből amit o is tud ) de o ilyenkor nem viccel egyáltalán . Ti hagynatok ezt ? Mit tennétek ??



2020. nov. 7. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egy darabig viseltem, aztán rájöttem hogy jobbat érdemlek és leléptem. nem becsült meg, de sokáig magamnak sem vallottam be.
2020. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Voltam ilyen kapcsolatban. 5 hónapig tartott, aztán megelégeltem és szakítottam, életem egyik legjobb döntése volt. 27N
2020. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért én se lennék feldobva, ha álmomban leöntenének egy kupaknyi vízzel. Viszont ez az ember elég bunkónak tűnik, ha állndóan így társalog veled, akkor hagyd ott a francba. Jön majd más, jobb lélekkel.
2020. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem furodsz ?


2 gyerek, 1 feleseg, 1 kutya, 1 ház, 2 autó amit fenntartok, és naponta 2* fürdök, nem tartom a tisztalkodast annyira bonyolult dolognak.

2020. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De, fürdök. Nem kell arra gondolni hogy egyáltalán nem . Van hogy annyira elfaradok, hogy bebujok csak az agyba . De neked minden tiszteletem, hogy nem faradsz el. Biztos segítenek .
2020. nov. 7. 20:34
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Kukába vele!
2020. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

"egesznap takaritok ..."


Tényleg (majdnem) egész nap otthon takarítasz, és nem dolgozol?

2020. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem érdekel h mit érzel, hiszen hagyod h így beszéljen veled, akkor őt miért erdekelje? Megteheti, nem?
2020. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen mert sajnos a munkahelyemrol elkuldtek és azóta sem találtam mást 😢


De engem nagyon is érdekel és nem bírom már el ezt a terhet tovább 😢

2020. nov. 7. 21:12
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Tehát 4 órán keresztül takaritasz tehát heti forgasban 700nm a kecotok, a maradék 4 órában kaját csinálsz ez akkor minimum 8 fogás. De a meloba járás ideje még nincs kitöltve meg az ok a fáradtságra akkor legyen 12-14 fogás naponta.



Tudod kisanyam, meg is érdemli aki olyan férfit választ aki 700nmes házban lakik és 12-14 fogasos kaját ker naponta .



Vagy csak troll vagy

2020. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!