Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy rémrendes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy rémrendes férfi akirol biztos hogy tetszetek neki de határozatlan,félénk bizalmatlan felétek és "fél" tőletek(mindegy mi az oka)próbálkoznátok vagy hagynátok mert egy férfi legyen domináns?

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 16:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még az is lehet vannak érzelmei.
2020. jún. 24. 16:05
 2/14 A kérdező kommentje:
A no egy tipikus népszeru "jocsaj"
2020. jún. 24. 16:08
 3/14 A kérdező kommentje:
A fiu nem hiszi el a csajrol hogy komolyan akarja,vagy azt hiszi a pénzre megy
2020. jún. 24. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenek (pasi) főjenek csak a levükben továbbra is egyedül.
2020. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
A nő legyen szíves és mutassa ki, hogy tetszik neki a srác. Egyébként mire fel próbálkozzon ha van 20 másik udvarló?
2020. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fél tőle? Mégis miért? Zaklatta vagy mi? Fél hogy feljelenti ezt a fél tőle kifejtenéd jobban mert a fikcióitól fél azt értem vagy az elutasítastol azt is értem, de hogy magától a nőtől fél azt nem. Az nem is szerelem akkor. Te sem érted szerintem ez alapján a szerelem fogalmát.


Mit kéne csinálni a nőnek. Kb. Ugyanazokat a fikciókat 5 tized mp alatt lezongorázza amit a pasi napokig aztán megy tovább a dolgára. Mégis mit csináljunk? Én pl nem az a típus vagyok aki ha a pasi nem csinál semmit majd én. Én hagynám. Pl. Nálam először a pasinak kéne kiderítenie hogy szimpatikus nekem, cimbiznék e vele. Nálam ez pl. Barátilag is így van. Én nehezen ismerem fel hogy most cimbizne e velem vagy pont az ellenkezője régebben könnyebb volt de mivel sokat voltam beteg így egy kissé elszocializálódtam. De direktbe odajönni hogy szia cica van nyakörved és oltásod és gazdád, na arra néznék csúnyán és jelezném hogy a macska és köztem az a különbség hogy én tudom hogy nem vagyok macska.


Ha ennyire fél akkor hogy fog ismerkedni? Meg honnan tudjam hogy tetszek mondjuk egy pasinak? Attól pl. hogy mosolyog valaki vagy kedves az sem egyértelmű, lehet hogy mindenkivel ilyen vagy attól hogy meglát és elmenekül azt is jelentheti hogy brrr itt az a csaj gyorsan eliszkolok nehogy észrevegyen fúúúj. Én biztos hogy nem lépnék mert ha mondjuk nekem is tetszene az sem jelent semmit pláne ha nem tudok semmit róla. Lehet bárkije, családja, fia borja és ha látszólagosan nincs meggyűrűzve manapság már az sem jelent semmit attól még lehet gyűrűs. Szóval egy válaszba én hagynám mivel egyrészt én intro vagyok másrészt a természetemmel ellentétes hogy ráakaszkodjak nő létemre bárkire is és harmadrészt nem az én dolgom a pasi bármennyire is retteg egy sziától.Szóval ha ő nem lép akkor elkönyvelheti hogy akkor így jártam én is és ő is és ennyi. És nézheti otthon az így jártam anyátokkal című vígjáték sorozatot. Bár én nem néztem soha. 🙂


Mégis mit csinálnék? Hülyét magamból vagy mi? Én alapból az a típus vagyok ha tetszik valaki akkor sem lépek de ha lépne is az illető az én titkom hogy szeretem ha barátságból lesz párkapcsolat mert ilyen típus vagyok, de arra rájövök ha csak megjátssza. Tudom hogy sokan nem igy látják ezt tisztelem is de nálam ez ösztönös és nekem így a természetes. De nekem természetellenes hogy én kezdeményezzek ha necces, ha nem, én ilyen vagyok.

2020. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem jön be, ha kb nekem kell “megerőszakolni”, csak mert ő retteg lépni. Nincs bajom azzal, ha nekem kell kezdeményezni, de ezeknél a félőseknél nincs értelme, egyszerűen felesleges időpazarlás az egész. Meg amúgy sem jönnénk ki jól, nekem szintek kizárólag a határozott férfiak tetszenek.
2020. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A népszerű csajok "nép-szerűek" is sokszor általánosságban, így van miért lemaradni a szekérről, ha ülnek rajta elegen láthatóan:)))

Na, meg azt is mondják a nő dönt...dönt, akkor minek törje magát a férfi túlságosan...ha két ember egy dolgot akar, akkor ugyanannyit kellene tenni egymásért.

A bizalmat ki kell érdemelnie a nőnek pláne népszerűeknek, kik linkek is sokszor, mert hát van még kiből választaniuk...még.

Neked kell dönteni...s meglátod megéri e neki viszonoznia.

2020. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha megirom neki hogy:


Akkor szalaszd el az őszinte közeledésem

2020. jún. 24. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor elszalasztja. Na és? Milyen közeledésed? Nem azt mondtad, hogy nem mersz közeledni? Tutyimutyi vagy, semmit nem veszít azzal, hogy elszalaszt.
2020. jún. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!