Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szereti még a barátnőjét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti még a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel közös barátok által ismerkedtünk meg. Nekem közömbös volt sokáig, max barátkoztunk. Egy idő után észrevettem, hogy közeledni próbál. Elkezdett dicsérni, nézegetni, ölelni. Majd mikor már rendszeresen írtunk messengeren egyszer csak a semmiből azt írta, hogy nem akar elveszíteni. Sőt,mi több szeret. Én nem vettem semennyire sem komolyan, főleg, hogy 4 éve van a párjával. Viszont valami kezd bennem megváltozni, nagyon teper értem, segít mindenben, meghallgat, elhív találkozni. Tegnap azt mondta, hogy elhagyja a barátnőjét, én vagyok neki az igazi úgy érzi. Nekem ez nagyon furán hangzott.Másfél éve ismerjük egymást. Azt kell még tudni, hogy néha hideg-meleg viselkedést tanúsít. Állítólag azért mert a párja féltékeny típus és kiakadna ha tudná, vannak lány barátai. Mindig nézegeti a telefonját, így akkor beszélünk ha a párja nincs mellette vagy letud lépni egy kicsit. Állítólag ez frusztrálja és ezért olyan sokszor amilyen.Szerintetek csak meg akar etetni?


30/N 33/F



2020. nov. 10. 07:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz tőle valamit egyáltalán? Elég takonynak tűnik ez a csávó. Olyan, mintha csak akkor hagyná el a barátnőjét, ha te már belemennél a kapcsolatba. Még javában együtt van a nővel, de már a jobb lehetőséget keresi, elég gáz. Mindenesetre ha nagyon odavagy érte, akkor megmondanám neki, hogy szakítson a nőjével, aztán meglátjátok. Ha ebbe nem megy bele, akkor egyértelmű, hogy cdak kicsit félrelépne. Én semmit nem csinálnék vele, amíg kapcsolatban van. A nőjét meg teljesen megértem, hogy féltékeny...
2020. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szépen hagyja el a nőt, aztàn lehet vele smúzolni tovàbb.


Ahogy lefested, jó az asszony dugàsra,de únja/nincsenek meg jól -> te meg új jàtékosként szimpi vagy neki.

2020. nov. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Te miért írogatsz neki, ha tudod, hogy nője van?
2020. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
30 vagyok nem akarok már futókalandokat ezt mondtam is neki. Viszont szégyenemre tényleg kezdek bele esni, és nem akarok várni rá, hogy majd hátha elhagyja. Kérdeztem tőle, ha engem szeret akkor minek van vele. Erre azt felelte a megszokás miatt. Hozzátette, szakítani fog majd vele. Készen állnék-e rá, hogy vele legyek. Erre azt feleltem, hogy ne én miattam hagyja el ha már elhagyja, hanem azért mert már nem szereti. Ha meg szereti, akkor engem ne bolondítson, mert akkor inkább megszakítom vele a kapcsolatot. Erre teljesen ki volt bukva. Nem hiszem, hogy lehetnénk barátok, úgy, hogy tudom, hogy érez irántam. Viszont kellemetlen, mert állandóan a barátnője hívogatja mikor találkozunk és nem meri neki megmondani, hogy velem van. Rólam szerintem nem is tud a nő.
2020. nov. 10. 07:40
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as. Barátilag írtunk mindig. Szerintem ennyi idősen már nem kellene problémát okoznia a dolognak. Ha az embernek van elég önbizalma nem fog jelenetet rendezni. Arról nem tehetek, hogy többet kezdünk érezni. Írtam is, hogy ő kezdeményezett és kezdi elcsavarni a fejemet.
2020. nov. 10. 07:42
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Cicabogàr, a sztorid àtcsúszik eme utóbbi szösszenettel a megcsalàs kategóriàba. Mi a garancia, hogy veled nem ugyanezt fogja csinàlni? Kicsit kapjàl magadhoz és próbàld meg irànyítani a dolgaidat.
2020. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os ! Igazad lehet. Igyekszem egyenesbe hozni a dolgokat. Isten ments, hogy megcsalja velem a párját!! Nem akarom egyáltalán. Csak tisztán szeretnék látni, hogy mit is szeretne pontosan. Az én érzelmeimet sosem fogom ráerőltetni, ezeket szigorúan magamban tartom. Csak nehéz, de nincs az a szerelem amiért átmennék féregbe.
2020. nov. 10. 07:45
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

"Barátilag írtunk mindig. Szerintem ennyi idősen már nem kellene problémát okoznia a dolognak."


Majd akkor is ezt írd, ha lesz egy 4 éves kapcsolatod, amiben a pasikád más nőnek fogjs írogatnu, hogy szereti, meg elhagy téged.


Egyèbként vicc ez az egész. Mitől szeretne téged?! Néhány levélváltástól? Komolytalan szarházi az ilyen.

2020. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noren1989 ***** válasza:
85%

#8, nyilvàn a baràti tàrsasàggal jelentősebb időt töltöttek együtt.


Viszont, Kérdező: neked mi a megcsalàs legalsó szintje?

Az érzelmi megcsalàst màr beszàmítod?

2020. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 6 évig voltam házas. Tudom milyen együtt lenni valakivel. A férjemnek volt egy gyermeke már, végül újra összejött a volt feleségével. Tudom milyen. Ettől független, nem lennék féltékeny a páromra. Hiszen aki megakar csalni az megcsal akkor is ha nem engedek neki semmilyen kontaktot tartani. Szerintem.
2020. nov. 10. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!