Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy barátomnak van barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátomnak van barátnője, azt mondja nagyon szereti, én mégis úgy érzem belém szerelmes. Lehetséges-ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom. Az utóbbi időben nagyon megváltozott. Úgy érzem belém szeretett. Mindig olyan csodálóan, sóvárogva néz rám, féltékeny a srácokra akik tetszenek nekem, vagy én nekik. Sokat bókol, érzem, hogy fontos vagyok neki. Sokszor úgy érzem meg akar felelni nekem. Gyakran hozzámér, zavarba jön az érintésemtől, vágyik rá, hogy megöleljem. Alapesetben azt gondolnám, hogy szeret engem, de közben ha rákérdezek a barátnőjére, mindig azt mondja hogy nagyon szereti, meg hiányzik neki. A barátnőjét nem láttam sokszor, de mikor együtt voltak egyáltalán nem tűntek boldognak, olyankor is velem beszél a srác, a lány szótlan marad. Szerintetek mi a helyzet? Én látom rosszul a dolgokat?
2016. júl. 17. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem jól látod a dolgot.
2016. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ékes példája a fiú-lány barátságok zömében lehetetlen kimenetelének. Biztosan jól 3rzed, nem hiába létezik a megérzés. Gondold meg, mennyire akarod, hogy továbbra is csak a barátod legyen!
2016. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

De ez akkora suttyóság, ha engem kérdezel...

2016. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet, azzal a különbséggel, hogy nem ismerem a barátnőjét. Én már kezdek más pasik irányába nyitni, amitől persze ő féltékeny. De úgy gondolom, hogy nem fogom az időmet, olyanra pazarolni aki a barátnője mellett ezt csinálja, mert akkor mellettem ugyanúgy megtenné, tehát nem tudnék benne bízni. Állítsd választás elé, ha másképp nem megy. Régóta együtt vannak a lánnyal?
2016. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen 4 éve vannak együtt
2016. aug. 9. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Választás elé kell állítanod! Lehet, hogy elveszíted, de így se jó, hogy szenvedsz...
2016. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre az okokat kutatom, meg hogy mi jatszodhat le benne. Szeretnem erteni. 😊
2016. aug. 9. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi történt a 3 év alatt? :D
2019. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!