Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ritka hogy két ember viszonozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka hogy két ember viszonozza egymás érzéseit?

Figyelt kérdés
Nekem 13-14 évesen voltak ilyen plátói szerelmeim meg 12 évesen valamiféle gyerekszerelem volt azóta semmi, nem is éreztem. Voltak olyanok akik valószínűleg éreztek irántam viszont én voltam rájuk kíváncsi szóval ignoráltam őket, rájuk hagytam amikor jeleket küldtek. Volt akinél már zaklatásba is átment, a távolból figyelt amikor vártam a buszt meg mindenféle képeslapokat meg üzeneteket küldött messengeren szóval blokkoltam mivel már nem kell egy helyre járnom vele. Szóval én még soha nem tapasztaltam olyan hogy mindketten ugyanazt érezzük, és kívülről is többet láttam olyat hogy viszonzatlan. 20/f
2020. nov. 15. 11:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
24%
Ööööö..... minden kapcsolatban viszonozzák az emberek az érzéseket.
2020. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
1. Tudom viszont ha nem viszonozzák akkor nincs kapcsolat, vagy vannak érdekkapcsolatok. Mennyire ritka hogy két ember egymásra talál? Én még nem voltam kapcsolatban.
2020. nov. 15. 11:39
 3/56 anonim ***** válasza:
26%

Mennyire ritka...? Húúú, nálad valami nagyon nem stimmelhet!

Az emberek NAGYrésze kapcsolatban él!

2020. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
3. Igen viszont az idősebbek egy része inkább azért van együtt mert úgy könnyebben boldogulnak.
2020. nov. 15. 11:46
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka
2020. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

#3 ez nem jelenti, hogy viszonzott érzelmekkel, vagy hogy egyáltalán vannak érzelmek.

Az, hogy teljes legyen a kölcsönösség és egyenlően szeressék egymást, szerintem borzasztóan ritka.

2020. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
4: ahhoz képest, hogy még sose voltál kapcsolatban, eléggé sommás ítéletet mondasz másokról, ismeretlen emberek kapcsolatairól...
2020. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
7. Hát tudok egy két érdekkapcsolatról ahol ezt nem titkolják.
2020. nov. 15. 11:57
 9/56 anonim ***** válasza:
75%

Aha. 1-2-ről tudsz. És ebből extrapolálsz...


Okos dolog, mondhatom... :-D

2020. nov. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
9. Biztos van sok őszinte kapcsolat viszont én eddig több érdek embert ismerek akik be is vallják hogy azok.
2020. nov. 15. 12:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!