Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasság,gyerekek után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság,gyerekek után az első szerelemre gondolni?

Figyelt kérdés

Most varom a masodik pici babamat. :) a ferjemmel nem felhotlen a kapcsolatunk,meg vagyunk,nincs az a nagyon nagy szerelem ,inkabb szeretet (vagy mi).

Viszont a legelso tizeneves (talan 16-17 lehettem akkor) szerelmem sokat jut mostansag eszembe. Almaimban is benne van,sot nagyon regota nem lattam,de mintha be vonzottam volna. Egymas mellett fizettunk a boltba,ossze is neztunk tegnap elott. A kocsijainkkal is egymas mogott parkoltunk. Igaz, gondoltam ra neha napjan,de most mas. Meg nezegettem a regi kozos fotoinkat is,es olyan rosszul kezdtem erezni magam. :/ Ez normalis dolog? Hormonok lehetnek a terhessegtol? 25 eves vagyok most. :)



2020. nov. 17. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

25 évesen már most nem felhőtlen a kapcsolatod a férjeddel, szerelmes se vagy, és így másodjára is képes voltál gyereket vállani, miközben másról álmodozol.

Ha lennél már 40, valamilyen szinten még meg lehetne érteni, de így ez még nagyon korán van.

Ha ez így folytatódik, nagyon könnyen lehet ebből egy kihűlt házasság, és esetleg akár félrelépés is.

2020. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaj,felre ertettel. :) Nem az, hogy nincs szerelem. Hanem inkabb mar az a megszokasos szerelem,vagy hogy mondjam. :D van egy furcsa termeszete ,az biztos,de semmi erzes nem gatol,hogy babat szuljek neki. Ez az ex tema nem reg jott az eszembe,amint olvashatod.

Nem almodozom rola,teljesen felre ertetted.

2020. nov. 17. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Te a férjednek szülöd a babát?
2020. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mitől van, de gyorsan fejezd be, mielőtt jobban belekeveredsz. Én is hasonlóban vagyok perpillanat, de nem szabad az ilyen fellángolásokba belemélyedni, semmi értelme, gondolj a gyerekeidre. Az érzelmek meg tudják viccelni az ember lányát, nem szabad rájuk alapozni.
2020. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem szereted a párod.
2020. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Jaja, nem szereti, de ha egy férfi stírölget más nőket, meg ábrándozik az exről, az teljesen kóser, attól még szereti a párját. :D

Az emberi lélek olyan bonyolult, hogy ennyiből rávágni, hogy nem szereti a párját, nem lehet.

2020. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó neked mi bajod van?
2020. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod mit. Igazad van. Imádja a párját! Így jobb te..... Gondolj amit akarsz.

Kettősmércés...

2020. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nosztalgia ennyi. Nem kell ennek nagy feneket keríteni. Azért az exed mert valami nem volt jó.


De az agyad megszepiti a múltat mert így könnyebben fel tudja dolgozni a rossz élményeket is. Úgy teszi mindezt hogy csak a pozitív emlékekre helyezi a hangsúlyt. Tehát ennyi. Semmi több ne kepzelj bele nagy dolgokat.

2020. nov. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!