Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első közös együtt alvás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első közös együtt alvás?

Figyelt kérdés
Mikor volt az első olyan éjszaka amikor a párotoknál aludtatok?Mióta jártatok?Milyen volt az első közös alvás és az ébredés?Ki aludt kinél?

2020. nov. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi.


A megismerkedésünk napján odaadta a lakása kulcsát, a kódot, meg a címet. Neki dolga volt előtte, én addig felmentem és megrendeltem a kaját.

Alvásnál megrúgott, az ébredés meg egy anyázással kezdődött, a szomszédja reggel 7-kor fúrta a falat.

2020. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb hatszor aludtunk együtt, mielőtt összejöttünk volna. Barátok voltunk, de akkor már éreztük, hogy lehet, hogy ez annál több lesz, csak nem voltunk benne biztosak, hogy a másik is így gondolja. Akkor soha nem volt semmi, csak mindig összebújva aludtunk. Elsőnek ő aludt nálam. Az ébredéstől féltem, mert tudom, hogy szoktam kinézni ébredés után. De azt mondta, szerinte úgy is szép vagyok.
2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is jártunk, mikor már együtt aludtunk, de nyilván nem voltunk idegenek egymás számára. Olcsóbb volt a szállás ha egy szobát foglalunk, óriási ágy volt, nem zavartuk egymást. Először kissé kellemetlenül éreztem magam, vagy inkább feszélyezve, de a második nap már nem volt gond. Persze már akkor tudtuk mindketten hogy többet érzünk a másik iránt, de át kellett beszélnünk hogy megéri e ilyen távkapcsolatot bevállalni. Akkor természetesen nem történt semmi egy-két csókot leszámítva. 3 hónappal később nálam - vagyis a szülői házban - aludt. Egy szobában de külön ágyban aludtunk, mert még akkor se tudtuk biztosra hogy legyen ne legyen, épp azért jött el hogy ezt megbeszéljük. Akkor már történt több dolog is ,de szex nem. Amikor már én aludtam nála és már ténylegesen kapcsolatban voltunk, tehát megtörtént minden, semmi újdonság nem volt már az együttalvásban. Ennek több mint hét éve, ma már házasok vagyunk.
2020. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán 2 hónap után nálunk aludt, én még szűz voltam, és nem igazán volt olyan a helyzet, hogy le akartam volna feküdni vele, így egy kis tapizáson kívül nem volt semmi.
2020. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Az ezredforduló tájékán történt, valamivel korábban. Ő 17 volt, én 20. Igazából előtte még nagyon nem is találkoztunk személyesen, csak leveleztünk és telefonon beszélgettünk sokat. Egy üzenettel kezdődött, egy közös ismerősünk segítségével. Aztán ez a közös ismerősünk egy viszonylag kis létszámú házibulit szervezett, ilyen főzőcskézős-sütögetős-iszogatósat egy május eleji estére, ahová mindketten hivatalosak voltunk.


Az együttalvás csak egy lehetséges, de távoli, nem túl valószínű megoldásként szerepelt a kínálatban. Sokkal inkább szerettünk volna már személyesen találkozni, és több időt eltölteni kötöttségek nélkül, szabadon ismerkedve. Ebben persze benne volt az is, hogy ha nem jövünk be egymásnak, akkor külön szobákban töltjük az éjszakát. Más opció nem létezett, mert jogosítvány/autó egyikünknek sem volt, a vidéki kisvárosokból pedig éjszaka nem nagyon lehetett hazabuszozni már akkor sem.


Késő délután érkeztünk, ő előbb. Már várt rám az ismerősömmel a buszpályaudvaron. A bemutatkozás még elég feszült volt, mindketten izgultunk, milyenek leszünk, illetve milyennek látjuk a másikat élőben. Előtte persze telefonon, levélben, gondolatban sokkal messzebb mentünk, mint ahonnan akkor és ott folytatni mertünk volna, de idővel feloldódtunk. Ebben persze a vacsora mellé megkóstolt pici bor is segített. :)


Eljött az este. A friss, májusi virágillatban az utcákon fel-alá sétálva néztük a csillagokat, néha beszélgetve, fel-felnevetve, néha csak némán andalogva. Közben átéltük az első érintés, az első ölelés, az első csók semmihez sem hasonlítható varázsát. Nem akartunk hazamenni. A csillogó szemek, a becéző szavak, a kedves mosolyok egyértelművé tették, hogy innen már csak egyféle út létezik: a közös.


Más emberként tértünk haza. Többé már nem valami távoli, ismeretlen levelező- és telefonpartnerek voltunk, hanem sokkal többek annál.


Lezuhanyoztunk, megágyaztunk. Lámpaoltás. Az első, remegő kézzel, félve tett kereső mozdulat célba ért. Megöleltük egymást. Ösztönösen jöttek a finom puszik, az édes csókok, a gyengéd simogatások. Forró volt és gyönyörű. Szívének heves dobogását nem feledem, amíg élek. Nem akartunk és nem is mertünk többet, mint amire a kezdők kíváncsisága vitt minket, az pedig bőven elég volt és jólesett mindkettőnknek.


Varázslatosan folyt egybe az előző este, az éjszaka és a másnap hajnal a reggellel. Édesen aludt mellettem, én pedig csak gyönyörködtem benne.

Odakint már éledeztek az utcák, és az első fénysugarak is betaláltak a redőny lécei között. Még mindig gyönyörű volt. Gyönyörűbb, mint eddig bármikor. Én pedig a legboldogabb a világon. :)


Amikor első pillantásunk találkozott aznap reggel, minden az arcunkra volt írva. A szemünkben ragyogott, ami a lelkünket melengette, ahogy még utána sokáig. Talán szívünk egy rejtett zugában még mindig ott van az akkori, egymás iránti érzések, és az azóta beérett emlékek szépségének valamilyen furcsa de csodás keveréke. :)

2020. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!