Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem, de vége van, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de vége van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Régóta ismerkedünk, randiztunk 5X, lefeküdtem vele és azt hiszem beleszerettem. A srác pedig bizonytalan, ami már a viselkedésén is meglátszódott. Azt mondtam nekem ez így nem megy, és ha így érez fejezzük be. 1 hete nem beszéltünk, piszkosul hiányzik. Mit tegyek? Nagyon jól elvoltunk, de elég óvatos volt már az elején is. Az előző barátnőjével sokáig együtt voltak és másik pasiért dobta ki őt a lány. Lehet még mindig őt szereti? Vagy a fájdalmon nem lépett túl és emiatt nem akar még kapcsolatot? Más nő nincs a képben, ezt biztosra tudom. Egyedül az exe jöhetne számításba, de neki már van párja. Ti mit gondoltok?
2020. nov. 17. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbált ismerkedni, hátha segít a tovább lépésben, de nem jött be neki. Ezért nem kéne úgy ismerkedni, hogy még nincs valaki túl az exén, mert így csak megbánt vele másokat.
2020. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne lépj vele kapcsolatba amíg ő nem keres. A kérdéseidre úgyis csak ő tudna válaszolni, de ha nem szeretne akkor nem tudsz mit tenni, ezeket a dolgokat nem lehet erőltetni.

De el tudom képzelni, hogy nagyon szar lehet ebben a helyzetben.

2020. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szexre ment... És ez elég jó szöveg hozzá h lezárja.

Következőnek ne feküdj le a sráccal ilyen hamar, hanem amikor tényleg látod h kellesz neki mint egy falat kenyér.

Az is lehet hogy tényleg nincs túl az exén,de akk felesleges volt húznia eddig,ha tudta ezt. Ne akarj bufelejto lenni, nem hálás szerep, legfőképp ha te meg már oda vissza vagy. Sajnálom, tudom milyen szar egy ilyen szitu.

2020. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd béén, ennyit akart tőled.
2020. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ennyit akart tőled.
2020. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!

Semmiképp nem fogom keresni, és ha bármi csoda folytán vissza akarna jönni nem fogok a nyakába ugrani, ezt megígértem magamnak. Csak nem értem miért csinálta, ő kezdeményezte az ismerkedést.

Lehet, hogy túl korán feküdtem le vele, de hát felnőtt emberek vagyunk, és hiába húznám az időt, sok pasi azt is kivárná, ezt nem lehet mindig kikerülni sajnos. :(

2020. nov. 18. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Pótlékot akart csak, de rájött, hogy nem ilyet akar. Tök mindegy, akkor sem engedném vissza, ha újra jönne.
2020. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!