Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki nagyon bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki nagyon bejön nekem akit néha látok munkahelyen. Ma egész úton hazafelé rá gondoltam, erre láttam mikor már majdnem otthon voltam. Ezek szerint azon a környéken lakhat. Ilyen véletlenek léteznek? Hogy annyira gondoltam rá és megjelent ott?

Figyelt kérdés
Sosem beszéltünk még meg semmi ilyesmi. Csak tetszik.
2020. nov. 20. 21:22
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
69%
Szia! Véletlenek nincsenek! Ha mégegyszer làtod szòlisd meg! Kérdezd meg mi a neve és hivd meg egy teadélutànra egy Cukràszdàba! Bàtorsàg! Minden jòt!
2020. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véletlenek nincsenek! Merj tenni érte, lehet hogy ő életed szerelme és csak annyin múlik hogy le kell szólítanod!✌
2020. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudtok cukrászdába menni:) Ezért kénytelen leszel magadhoz elhívni "filmet nézni". Gondolj bele, ha mondjuk egy nagyon híres színésznő tetszene és ő jelenne meg az utcádban, na az már lehet, hogy figyelemreméltó lenne, de ilyen véletlen nincs. Tehát eleve tudtad, hogy ott lakik valahol a környéken, ha másból nem, akkor abból, hogy láttad már valamikor. Innentől nem nagy véletlen, hogy ismét látod.
2020. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!