Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg fogja valaha találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja valaha találni Várkonyi Andrea sírig tartó szerelmét?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, én drukkolok neki.
2020. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig celebek lesznek minden második héten tuti.
2020. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem, akkora lett az arca hogy nincs olyan férfi aki megfelelne neki. Majd esetleg talál magának valami milliárdos palit akihez odacsapódik.
2020. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom: én egy domináns nőnek látom, akinek senki sem jó, illetve akivel nem sok ember tudna megmaradni, tehát egyfajta kettős problémát érzek a személyiségében, amit neki helyre kellene tennie magában. Lehet, hogy ebben negatívan "besegített" az előző kapcsolata(i) is, de tanulnia kellene belőle neki.
2020. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Őt most nem a CENZÚRÁZVA pakolgatja?
2020. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Kit érdekel?

Őt vajon érdekli, te megtalálod-e?

2020. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem találja meg. A kor rajta is látszik, de ő még mindig nagyon jó pasit akar magának. ebben a korban a jó pasik már foglaltak. kivénhedt playboyok és hasonlók vannak. az a legfőbb baj vele, hogy hiába néz még ki jól, hiába rendes nő, hiába házias, vannak barátai, hiába okos, művelt, önálló és határozott, hiába vesz fel csinos csajszis ruhákat, a kommunikációs stílusa kemény és itt rontja el a legtöbb nő. Szerintem ez ijesztő egy férfi számára. Egy nő akkor is lehet önálló, határozott, ha ledves, lágy, szelíd hangon beszél és a mozdulatai is finomak, ha nem arra helyezi folyton a hangsúlyt mit nem akar, mik az elvárásai, hanem csak simán érdeklődik a másik iránt és nem ítélkezik egyből. Tudom, most azt mondjátok, hogy milyen gáz már, hogy egy nőnek meg kell játszania magát, de most mit szóltok ha azt mondom, ázsiában is megjátszák magukat az emberek, férfi és nők is, ott is társaságban megy ez a kedves, tisztelettudó viselkedés, hajlongás, szótlan tűrés, mert ez segíti a kommunikációt a házastársak, üzlettársak között. ott ritkán engedi el magát valaki otthon, nem úgy mint mi itt európában hogy "mi ez a ge.ci amit már főztél". Szóval igen, nem baj az ha az ember tanul és használ egy stílust és viselkedik.
2021. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tini vagy bulvár kategória.... korhatárhoz kötném ezt a részét az oldalnak, komolyan.
2021. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, eddig is már legalább háromszor megtalálta, negyedszerre is sikerülni fog.
2021. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Már megtalálta. Persze ha Mészáros Lőrinc sem lesz neki elég gazdag, akkor nehezen, mert ahhoz annyira ő sem jó nő.
2021. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!