Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves lány vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és tetszik egy 39 éves férfi, lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz elmarad, valamiért nem lep meg a logikusérvelés hiánya :)


,,Pont az ilyen butácska lányokat szokták szeretni az idősebb pasik"

2020. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
100%
Itt pár pasi szerintem nagyon elvan tájolódva. Eszméletlen ami itt folyik. Nekem is sok ez a korkülönbség, de csak nekem és miért kell valakit azért bántani, beszólni neki vagy bírálni,mert ő egy idősebb emberrel találta meg a közös boldogságot? Tényleg gáz ez a magyar mentalitás no meg, hogy a szexuális életebe vájkálunk valakinek vagy olyanokat írunk,hogy a párja az apja lehetne. Igaz a kérdés és jogos ez valakinek fáj vagy mi a fene? Miért baj, hogy idősebb pasival van valaki? Ők már nem emberek? Tényleg én is úgy érzem,hogy az irigység és a fiatal punci hiány miatt beszéltek igy a nőkről és az idősebb férfiakról.
2020. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
71%

Itt már személyeskedünk azokkal akik lemerték írni, hogy a barátjuk náluk jóval idősebb xd

Srác vagyok, de szerintem is szánalmas, hogy bunkóztok mindenkivel aki nem a ti értékrendetek szerint él. Ja meg rögtön butácska,mert az indulat szól csak a másikból és nem kezd el veled veszekedni xd

2020. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:

Tények lettek leírva fájdalom nélkül.

Tények lettek leírva, hogy a kérdező ismerje az öregezés negatívumait is.

2020. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
58%
Csajok ne foglalkozzatok veluk 🙏 en srac vagyok 27 eves a baratnom 21. Itt is van korkul es???? Magyar mentalitas hajra!!!!!!!! Hajra!!!!🙏🙏🙏
2020. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
Butácska a szövegértése miatt lett de ezek szerint ez rád is igaz :(
2020. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:

#32 felesleges eszmefuttatás.

Nem hogy inkább poénként látnád. Tök vicces. :D

2020. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
79%
Ha német-magyar kettősállampolgárként írtam amit írtam akkor ez a német mentalitás is? :)
2020. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:

Tények? Most olvastam végig a kommenteket. Ez mindenről szól csak a tényekről nem!!


Rögtön beszóltatok páran egy olyan hölgynek aki jelenleg várandós. Nem csak őt, de a párját is minősítettétek. Élőben lenne ekkora arca annak a pár szájhősnek aki itt osztja az észt és jön a konzervatív nézeteivel meg úgy csináltok mintha egy 45-50 éves férfi már nem is lehetne férfi.


Azt én is érdekesnek vélem, hogy idegen hapsikat érdekel, hogy kinek mennyi idősen áll a cerka(?)


Előttem szolóknak igaza van. Ez a magyar mentalitás.

2020. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
Uuurrristten mivan itt 🔥😂 most jovok olvasni a komikat hagyjatok mar abba..mindenki azzal legyen akivel legyen a nemet magyar meg menjen mar el 😂😂 mire veritek magatokat?
2020. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!