Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy tarsfuggo férfi hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tarsfuggo férfi hamarabb belemenne szeretoi kapcsolatba?

Figyelt kérdés

#szerető #Tarsfuggo
2020. nov. 29. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre honnan kene tudnunk a valaszt, ha te sem tudod?
2020. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi alapján kérdezed?
2020. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert ők egy kapcsolatban is sok mindent elneznek a társulnak, így talán egy szeretoi szereppel is hamarabb beernek
2020. nov. 29. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem élnének sokminden, hanem félnek, hogy nem lesz kapcsolatuk, ezért inkább semmit nem tesznek szóvá. Nem tudom, mennyire jó egy ilyen emberrel kapcsolatban lenni. Férfiként messziről kerültem a kapcsolatfüggő nőket. 2-es voltam.
2020. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!