Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Működhet egy olyan párkapcsolat, ahol a lány 27 múlott, a férfi pedig 49? Él valaki ilyen kapcsolatban ekkora korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Két értelmes emberről van szó, a férfi dolgozik, a lány pedig ugyanazt tanulja amit a férfi dolgozik, lassan végez, de ő is dolgozik mellette. Nagyon hasonló érdeklődési körük van, a tulajdonságok terén szinte teljesen hasonlóak. Szinte ugyanazokat szeretik, a fontosabb dolgokról ugyanúgy gondolkodnak, szexben is teljesen egymásra találtak, teljes összhang van köztük a munkában, a szexben, és minden egyéb téren. Szerintetek működhetne ez a kapcsolat? Tudom hogy nem attól működik valami, hogy valaki azt mondja rá, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

2020. aug. 8. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem akarnak gyereket, akkor igen.
2020. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne működhetne, 27 éves lány már régen nem gyerek, el tudja dönteni, hogy ez megfelel -e neki. A férfi meg nem öreg még semmihez, a gyerekvállaláshoz sem.
2020. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Egy 49 éves férfi szerintem még bőven vállalhat gyereket,ha szeretne.


#2 Magam is így gondolom mint te.

2020. aug. 8. 13:57
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem simán
2020. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Hosszútávon esélytelen.
2020. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha van köztetek olyan, aki ilyen párkapcsolatban él, szívesen beszélgetnék vele!
2020. aug. 8. 14:11
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Aki ezt támadja, az max.féltékeny.
2020. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

1. vagyok

Ilyen kérdéseknél nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy apám 42 évesen vállalt gyereket, és 54 évesen elhunyt. Nem olyan jó buli 12 évesen félárvának lenni.

Tudjuk, hogy nem mindenki ennyi idősen fog meghalni, azt is, hogy mindig minden férfi makk egészséges. De...

2020. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"Egy 49 éves férfi szerintem még bőven vállalhat gyereket,ha szeretne."


De nem a kérdésben szereplő. Ha még csak most alakulgat a kapcsolat, akkor minimum 3-4 év, mire eljutnak a gyerekvállalásig, addigra meg már nem 49 lesz, hanem 52-53. Egyébként ismerek házaspárt, akik között még nagyobb a korkülönbség, a pasi már közel 60 volt, mikor a gyerekeket vállaltak. Most a gyerekek már iskolások, a pasi meg 70 feletti összeszottyant bácsika, nevetségesen néznek ki a 40-es feleségével. A nő jóval magasabb, és folyton osztja az észt a pasinak és irányítgatja, szerintem csak visszaadja azt, amit ő kapott fiatal korában, mikor még a pasi irányított. A pasi meg rengeteget gürizik, hogy eltartsa őket, ezért is van ennyire összeszottyanva.

2020. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
7 Mire? hogy egy fiatal nő, aki előtt még előtte áll az élet, családalapítás, karrier, egy 2 generációs idős emberrel kezd? erre kéne féltékenynek lenni? hát nem vagyok és nem is leszek sosem.
2020. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!