Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon erős vágyat érzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős vágyat érzek egy másik férfi iránt, úgy, hogy évek óta kapcsolatban vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat, de nem olyan vággyal, mint az elején, ami tudom normális is. A kapcsolat elején kB 2 hónapba telt, hogy beleszeressek és elsőnek nem is volt más, csak átlagos számomra, viszont akiről szó van azonnal közös hullámhosszon lettünk. Rengeteg közös dolgunk van, hasonló a személyiségünk is. Most abban a fázisban vagyok, hogy próbálom leküzdeni az érzést, nem találkozok vele.

2020. szept. 7. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
egy kapcsolatban többnyire az egyik fél jobban szeret mint a másik. Lehet hogy az újdonsült pasi nincs annyira oda érted mint te ő érte, még ha azt is hiszed. Én azt gondolom, jobban szenvedünk mi nők, ha azt választjuk, aki nekünk bejön és kevésbé, ha azzal maradunk, aki minket szeret jobban...
2020. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2%
amúgy titokban megcsalhatod a párod, lehet elmúlik a vágy ha megvolt a férfival a dolog, egy titkos kapcsolat során megimserheted közelebbről, lehet kiábrándulsz belőle vagy ő lép le egy másik nőért...
2020. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazából annyi történt, hogy megcsókolt. Ő kinyílvánította, hogy eléggé bejövök neki, természetesen szerelemről még konkrétan nem volt szó. Ezért is szeretném elejét venni most már a dolgoknak. Kétszer találkoztunk barátok között, egyszer elmentünk beülős helyre. Pontosan azért találkoztam vele, hogy meg tudjam mit érzek, de már ez is sok egy monogám kapcsolatban, legalábbis eddig ezt gondoltam.
2020. szept. 7. 22:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Válasz út elé érkeztél. Készíts egy mérleget: mivel járna ez, vagy az a helyzet? Szeretnél új dolgokat kipróbálni az életben? Mit tud az egyik-, és a másik nyújtani? Mindenféleképpen értesíteni kell a másik felet a döntésről.
2020. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Őt még nem ismerem eléggé, hogy eldönthessem. Viszont félek, ha próbálom jobban megismerni elmélyítenénk a dolgokat. Most inkább próbálom elfelejteni, arra gondoltam, hogy fellángolás és ezért ne dobják el egy közel 10 éves kapcsolatot és a kialakult bizalmat.. rengeteg mindent. Próbálom ehhez tartani magam.
2020. szept. 7. 22:18
 6/19 anonim válasza:
13%
Én is hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel hogy én az exem iránt érzek. 1 éve kapcsolatban vagyok, és folyton a volt barátom adatlapját nézem, az utóbbi időben egyre többször úgy napi szinten 10-15ször..
2020. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Mielőtt azt hiszed, h valami egyedi eset, hát nem.

Rengeteg emberrel megesik, h hosszú kapcsolatban jön valaki, aki újdonság, izgalmasnak tűnik, eszedbe jut, h "mi lenne ha...".

Elsősorban rajtad múlik, h mi lesz. Ha a mostani kapcsolatodat fel tudod pörgetni egy kicsit, az segíthet. Hidd el, az új pasi mellett is lenne pár év után megint valaki, aki új és izgalmas...Ez ilyen dolog.

Rajtad múlik. Ha ér annyit a mostani kapcsolatod, h megdolgozz érte, akkor hagyd az új srácot, ne beszélj vele, kerüld el. Majd elmúlik.

2020. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezekkel én is tisztában vagyok, próbálok ezek szerint is mérlegelni és igen, eléggé a régi kapcsolat nyom többet. Volt már kísértés korábban is, de azok semmi voltak ehhez képest, ezzel az érzéssel most tényleg harcolnom kell, de meg~ri azt hiszem. Köszönöm a megerősítést ebben a döntésemben.
2020. szept. 7. 22:42
 9/19 A kérdező kommentje:
Megéri*
2020. szept. 7. 22:44
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

El fog mulni. Ha nem extrèm rossz a kapcsolatod ne kockàztass mert nagyon megbànod. Nem vagy màr tini annyit tudhatnàl hogy minden kapcsolatban vannak mélypontok.

A legtöbb pasi csak skalpokat gyűjt.

Felrugsz mindent megdug párszor és ágyő

2020. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!