Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar, ha van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar, ha van barátnője?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, aki tetszik nekem már rég óta. De neki barátnője van, így barátságnál több nem vlt köztünk. A hétvégén találkoztunk egy ismerősömnél, ő egyedül jött. Egész este beszélgettünk, sőt táncoltunk is. Kicsit sokat ittam, és megöleltem. Józanon soha nem tettem volna ilyet. De ő visszaölelt, nem lökött el magától. Sőt, simogatott is egész este, de több nem volt. Azóta nem keresett. Ha barátnője van akkor mit akr, minek ölelgetett? Vagy akkor miért nem hagyja ott a csajt?

L24


2020. nov. 30. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért megölelni vkit nem a világvége
2020. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt tőle szép, de nem csókolta meg, nem akart többet.

Felejtsd el.

2020. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni, mert szerelmes vagyok belé.
2020. nov. 30. 10:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akk a kérdés úgy helyes h mit akarok tőle ha ban bnője..
2020. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én tiszteletben tartom ha van barátnője. Soha nem másztam rá úgy... De akkor ő miért hagyta hogy megöleljem és ő is megölelt?? Akkor csak szimpi vagyok neki én is, csak ott a barátnője...
2020. nov. 30. 10:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rámásznod ahhoz, hogy bomlasszad a kapcsolatukat.
2020. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Többet látsz bele, mint ami. Lehet egy jófej srác, aki csak normálisan viselkedett veled. Te akarod, hogy hagyja ott a barátnőjét. Pióca típus vagy kérdező, ami undorító!
2020. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy részegen megölelt (pontosabban visszaölelt) még nem akar tőled semmit... én is szoktam ölelkezni piásan, de ez semmit nem jelent. Te kombinálsz mindent, mert azt akarod, hogy bejöjjél neki.
2020. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar, szállj le róla.
2020. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő nem volt részeg, csak én.
2020. nov. 30. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!