Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem egy olyan kèrdèsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem egy olyan kèrdèsem lenne hogy a Barátomnak a volt barátnöjèről voltak kint a facebokon közös kèpek Velem pedig 1,5ev után sem akar ki rakni mindenfèle kifogás miatt. Szerintetek szegyel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem akar?

Mondta?

2018. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Az én



A barátomnak is volt felrakva az exével egy millió képe, velem meg egy sem. Amikor feltünt és rákérdeztem elmondta, hogy azt az exbarátnője rakta fel, még azokat is, ami az ő idővonalán volt.

De ő amúgy sem posztol soha, semmit..így nem is zavar.


Azt sem tette ki,hogy kapcsolatban vagytok? Másról szokott posztolni, érdekli egyáltalán az online világ?

2018. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi a párommal ismerősök sem vagyunk 😀


Mondjuk, ő már kitett rólunk egy közös képet teljesen magától, sosem kértem rá.

2018. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Jaj ez semmit nem jelent. Nálam egy közös kép van rólunk és nála is egy közös.


De csak magunktól tettük fel mindketten nem úgy hogy jajj most tegyük fel stb..


Egyébként az adatlap szerint egyedülálló meg én is :D


A Facebooknak nincs jelentősége. Azt nézd milyen a kapcsolatotok egyebkent :)

2018. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban is úgy vagyunk kint hogy én raktam ki. Ha azt mondom rakjon fel képet rolunk azt mondja minek ha úgy is le kell majd törölni ha össze veszunk de tudja hogy engem zavar hogy nincs kint közös kép az exevel pedig volt akibe allitolag nem is volt szerelmes
2018. jún. 12. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha azt mondom rakjon fel képet rolunk azt mondja minek ha úgy is le kell majd törölni ha össze veszunk"


Engem nem a fotó hiánya zavarna jobban, hanem ez a hozzáállás.

2018. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk igen. Engem is ez a mentalitás zavarna.


Az én párom egyszerűen azért nrm tesz fel mert régen mindent megosztott.. Most meg nem akar. És nem is látja értelmét.


De amit a te barátod mondott hát az némiképp elgondolkodtato.

2018. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár alapból nem az számít, hogy mit osztasz meg Facebookon (sőt, szerintem az igazán boldog pillanatokból szinte sosem születik poszt, lévén, hogy azt megélni akarod, és nem fotózni), és az is tény, hogy minél inkább bizonytalannak érzi magát valaki valamiben, annál többször posztol az adott témáról (mivel visszaigazolást vár a környezetétől, hogy tényleg jól működik az adott dolog az életében), de azért azt gondolom, hogy a posztok teljes hiánya is árulkodó lehet.

Persze, ha alapból a párod nem egy posztolós típus, és szinte semmi aktivitása nincs Facebookon, akkor érthető. De ha napi szinten fent lóg, kommentál, és esetleg egyéb képeket, amiken te nem szerepelsz, rendszeresen szokott megosztani, akkor az már furcsa egy kicsit.

Persze attól is sok függ, hogy hány évesek vagytok, mert minél idősebb valaki, annál kevésbé tesz ki a magánéletéről képeket (kivéve idősebbek esetében az unokákat, mert azokat kötelező :P ).


Nálunk is vannak exek képei nálam is, és a kedvesemnél is, az ember ezeket nem törli ki, hiszen ők is az életünk részei voltak. De az is természetes volt, hogy magunkról is rakunk ki képeket, kirándulásokról, nyaralásokról, bulikról. Persze nem naponta, és nem szórjuk tele a falat szívecskés üzenetekkel, de ha az ember komolyan veszi a másikat, akkor büszkén felvállalja a barátok, rokonok, ismerősök (és az összes ellenkező nemű ember) előtt.

2018. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Ha azt mondom rakjon fel képet rolunk azt mondja minek ha úgy is le kell majd törölni ha össze veszunk" - ez alapján csak egy átmeneti nő vagy az életében. Ilyen hozzáállással kizárt, hogy hosszú távra tervez veled.
2018. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!