Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erős testi vonzalomból kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős testi vonzalomból kialakulhat szerelem?

Figyelt kérdés

Egy csók volt semmi több, de az viszont nagyon jó. Mondhatni teljesen tökéletes.

Bebizonyosodott számomra, hogy nem véletlenül vonzódok hozzá.

Az ágyban is biztos nagyon jó lehet a pasi.

Kezdek aggódni, hogy szerelmes leszek és nem fogok tudni leállni.


Egy csók elindíthat érzéseket az emberben?


2020. dec. 2. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem feltétlen, ez csak vonzalom, kémia. Jártam így, komolyabban nem mozgatott volna meg az illető.
2020. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az egyik fél mindig ebben reménykedik
2020. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Kell ismeretség beszélgetés. A csóktól nem lesz jó feltétlen , a szex összetett dolog , ami mariskának jó neked lehet nem.
2020. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ez csak vonzalom. Idővel meg nagyon el fog múlni, ha csak ennyi van. Hány évesek vagytok? Fiataloknak mostanában minden "szerelem"...
2020. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Mé' nem ebből szokott?
2020. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Bennem nagyon komoly érzelmeket indított el egy csók a legjobb barátommal. Tegnap lefeküdtünk egymással és nem tudok visszatérni a valóságba😕
2020. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Abszolút igen.

Én már 2 éve halálosan szerelmes voltam belé, ő meg csak kerülgetett a szöveggel, hogy csak szexet akar. 2 év után csókolt meg először, de az olyan volt, mint egy filmjelenet. De akkor már nem is úgy beszélt, mint korábban.

Én most azt érzem, hogy borzalmasan szenved utánam.

Nem lehetünk együtt soha, mert családosak vagyunk.

2020. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!