Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fizikai vonzalom később is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai vonzalom később is kialakulhat?

Figyelt kérdés
Nem volt még eddig kapcsolatom és jelenleg randizgatok. Elhívott egy fiú, aki szellemileg, lelkileg igazán a partnerem. Helyes, aranyos fiú, nagyon jó vele beszélgetni, de nem a zsánerem. Jól érzem magam vele, de nem érzem azt, h itt helyben leteperném. Eddig két randink volt és nem tudom mit tegyek. Nehezen nyílok meg és az érintéssel is problémáim vannak. Éreztem már fizikai vonzalmat mások iránt és, ha felszabadulok akkor tudom, h szenvedélyes vagyok. Lehet, h csak időre van szükségem vagy csak áltatom magamat? Nem akarom megbántani, mert kedvelem. De ha nem hív el, magamtól nem fordulok utána az utcán. Szeretnék végre szerelmesnek lenni és tartozni vkihez. Találkoztam egy másik sráccal, akivel ugyanazokat a dolgokat szeretjük és elég szexi volt de nagyon furán viselkedett, sztem ő is érezte, h bár bírjuk a másikat, ez nem működne köztünk. A második srácot Tinderen is mertem meg és egy hónap után tudtunk élőben találkozni. Az első fiút két randi ereje óta ismerem.

2020. szept. 23. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem van rá esély, ha jól érzed magad vele alapból. Velem többször is megesett már. Két olyan nagy szerelmem is volt, akikre hónapokig úgy gondoltam, hogy na velük biztosan soha nem jönnék össze, mert nem tetszettek annyira külsőre, aztán ahogy telt múlt az idő, egyszer csak elkezdtem vonzódni.


Én azt mondom, hogy ismerkedjetek még.

2020. szept. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Lehetséges... 🤔

Nem tudom mit javasoljak, nem merek semmit mondani, hogy mi lenne a jó cselekedet ilyen szituban. Mert tényleg van, hogy idővel belészeretsz, de azért mégiscsak most már kiismertétek egymást picit. Valaminek kéne jönnie. Max 1 randi még?

2020. szept. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig hozzád sem ér, addig a helyedben nem mondanám ki, hogy nincs vonzalom.
2020. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább szerintem a csók dönti el, hogy milyen érzés vele. Akarsz-e ismétlést, vagy pedig ilyen kiüresedett rossz érzés kerít hatalmába.
2020. szept. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha nő vagy, akkor nem. Nőknek vagy azonnal tetszik egy férfi, vagy soha nem fog.
2020. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha volt csók és nagyon nem volt jó, nem volt semmi, üresség érzés kerülgetett, akkor hagyd annyiban. Az valszeg nem fog kifejlődni.
2020. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül kialakult, nagyon is, de egyéb okok miatt ő nem akar tőlem semmit.
2020. okt. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!