Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a párod, akivel van gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod, akivel van gyereketek is, szerelmes lenne valaki másba már sok éve, akkor te mit szeretnél, hogy melletted maradjon elvből/szeretetből vagy menjen el?

Figyelt kérdés
Nem volt köztük szex soha, mert a párod ellenállt, de csók igen.

2020. dec. 3. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Maradjon mellettem.
Nem szeretnék így együtt maradni vele.
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Csak a gyerek miatt nem maradnék együtt ebben az esetben a párommal, viszont nem tiltanám el és uszítanám a másik ellen folyamatosan, mint az elvált szülők 90%-a.

20F

2020. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok éve mást szeret akkor ott volt szex is, ne légy naív.

Egyébként én válnék, nem tudnám a boldogságot meg a szép életet tettetni valaki mellett aki megcsalt, hazudozott és nem is szeret.

2020. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naív. Nem volt szex. Azt nem írtam, hogy melyik szereplő vagyok én.
2020. dec. 3. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nem is házasodtam volna össze vele ergo gyereket se szülnék olyannak akit nem szeretek vagy nem szeret.


Minek olyannal maradni aki mellett csak egy fade dream lennék, aki csak pótlék.


Inkább egyedül mint így pláne a gyereknek is szar lenne ilyen helyzet.

2020. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Szóval te vagy az fél aki megcsalja a párját. Szép kis sütemény vagy mondhatom.
2020. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagy csak a sóvárgó szerető.
2020. dec. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4-es és miből gondolod, hogy 10-20 év után ez nem változhat? Te persze örökké csak egy emberbe voltál szerelmes, gondolom.
2020. dec. 4. 10:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!