Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy szeretem-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy szeretem-e vagy nem! Mit tegyek? (Első kapcsolat)

Figyelt kérdés

Szóval elsőnek az utcán találkoztunk de már akkor mondta hogy van barátnője! Utánna elkezdtünk egyre többet járni mindenhova sétálni stb… (nyilván nem kettesben) de volt egy - egy alkalom amikor mások pl lemondták vagy ilyesmi, és ketten maradtunk. Viszont ma délben bevallotta nekem hogy szeret! Mivel ez lesz vagy lenne az első kapcsolatom így nem tudom hogy mit hogyan kell csinálni és ez miatt rettegek! + barátnője is van és mondtam neki hogy én is érzek valamit iránta de nem akarom elrontani a kapcsolatát! Most hogy már tudjátok a storyt mondom mi a helyzet! Nem tudom hogy

szeretem-e. Egyszerűen korábban azt éreztem hogy folyton vele akarok lenni, de mivel ez lesz (ha lesz) az első kapcsolatom rettegek hogy valamit elrontok vagy valamit nem jól csinálok stb… és szerintem ezért is nem merek úgymond belevágni! + nekem ez igy nagyon fura… kérlek segítsetek egyszerűen nem tudom mit tegyek! (És tiszteletben tartom hogy van barátnője) de ilyen ez a szerelem…



ápr. 25. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lol nem tartod tiszteletben hogy van kapcsolata, és nem igaz, hogy nem akarod elrontani a kapcsolatát. Ha ezek igazak lennének, akkor mihelyt kiderült, már el is szigetelted volna magadtól.


"Nincs ezzel baj, mivel felnőttek vagytok", csak ne áltass se minket se magadat, mivel ha tiszteletben tartanád, 1 km távolságot tartanál.

ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

"(És tiszteletben tartom hogy van barátnője) de ilyen ez a szerelem…"



Még írni se tudsz, de még gondolkodni se, se érezni.



*És tiszteletben tartom hogy van barátnője, de ilyen ez a szerelem… - így kellett volna írni.


Nem vagy szerelmes belé amúgy. Te csak trófeaként tekintesz a csávóra, el akarod szedni a barátnőjétől.


Ja, ő se szeret téged, csak meg akar dugni.


Nem jutsz el addig vele, hogy járni fogtok mert nem fogja elhagyni érted a barátnőjét soha!


Megcsalja veled és amikor rájön, hogy milyen tepa vagy az ágyban kihajít belőle.


Jó szenvedést kívánok neked! 😘

ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező csak egy lyuknak tart, te veled SZINTÉN meg akarja csalni a csajt mint MÁSOKKAL MEGCSALTA előtted! Nem fog vele szakítani érted. Te meg annyira buta, naiv vagy, hogy elhiszed azt, hogy szerelmes beléd, veled akar lenni. Nincs önbizalmad, se önbecsülésed, se erkölcs benned ha szerető akarsz lenni...
ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!