Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés, ha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha az embernek olyan jó nő a barátnője, aki után mindenki megfordul és minden haverja irigyli? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó.


Mondjuk, nem akkor, ha a párod az a magamutogató típus, aki mellett ott feszíthetsz nagy büszkén, hogy "látjátok, az én csajom", de ez nem az én típusom úgysem.


Viszont, ha van egy nagyon csinos barátnőd, akkor jó érzés, hogy mások is annak tartják

2020. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó!
2020. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó!

Nekem is jó érzés, hogy büszkén mondom, hogy milyen szép, és mennyire csinos, és hogy más is ezt mondogatja, és a barátnőmnek is jó érzés, hogy ennyire szépnek tartom.

2020. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!